Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ketogén diétán vagyok,...

Ha ketogén diétán vagyok, belefér a mentatea és a kesukávé Pötyi édesítőszerrel? Nem akadályozza meg a ketózist?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:38
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Így, majdnem egy hónap után üzenem az összes kötözködőnek, hogy sikerült az életmódváltás, paleozom és már 6 kiló mínusznál tartok éhezés nélkül!
2011. szept. 19. 21:44
 32/39 anonim ***** válasza:
44%
ne izgulj majd vissza hizod
2011. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást! Amúgy az életmódváltás azt jelenti, hogy VÉGLEGESEN maradok ennél az étrendnél, okoska!
2011. szept. 24. 12:33
 34/39 anonim ***** válasza:
Hol jársz most? Még mindig kitartasz? (én múlt héten kezdtem)
2012. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, jól haladok. kb. 70 kilóval kezdtem neki a ketogén diétának, az levitt rólam asszem 2-3 kilót (4 nap alatt!), aztán paleóval folytattam, az is kb. ugyanennyit, de október-november környékén abbahagytam, mert az iskolai stressz miatt nem nagyon bírtam. Visszatértem a korábbi életmódomhoz és totál feladtam az egészet, de március környékén az éves orvosi vizsgálaton közölték velem, hogy 64 kiló vagyok. Alig hittem el, hogy nem híztam vissza, de aztán rájöttem, hogy a paleonak köszönhetően bizonyos rossz szokásaim észrevétlenül eltűntek, például már egyáltalán nem iszom cukros üdítőket és több húst fogyasztok, mint előtte. Szóval akkor elkezdtem futni heti 3-szor és kicsit komolyabban venni ezt a "félpaleo"-t, tehát kenyeret eszem, de sok húst és zöldséget fogyasztok és rákaptam a gyógyteákra (még mindig édesítővel). Így már csak 58 kiló vagyok, még kb. 5-öt szeretnék leadni. :)
2012. jún. 7. 19:21
 36/39 anonim ***** válasza:

Hmmm, ha kenyeret eszel (búzakenyér?), akkor biztos nem maradsz ketózisban. Biztos, hogy elérted a ketózist?

Én paleóval indítottam januárban, és onnan kezdtem átmenni ketogén-paleoba pár hete, max 40g szénhidráttal. Kísérleteztem többször is a csak este evéssel (Harcosok étrendje), de azt nem követem következetesen, de nem adtam fel véglegesen. Eddig 16 kg mínusz. Heti 2-3x30 perc erőedzés, és 2-szer másfél óra intenzív biciklizés, de ezeket csak egy hónapja kezdtem, mert előtte nem igazán volt jó idő, akkor is ilyen tempóban fogytam.

Most még be akarom vezetni az anti-ösztrogén vonalat, ami nálam egyelőre a nagymennyiségű karfiol, brokkoli, káposzta fogyasztást fogja jelenteni.

Te miből gondolod, hogy ketózisba vagy? vagy hogy abban voltál?

2012. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Azt csak a fogyás beindításához használtam az első héten. Azóta teljesen vagy félig paleózni szoktam.
2012. jún. 8. 13:34
 38/39 A kérdező kommentje:
Az anti-ösztrogén vonalról még nem hallottam. Az mire jó?
2012. jún. 8. 13:35
 39/39 anonim ***** válasza:

Egy hét nem igazán elég a ketózis elindítására, ettől függetlenül fogyhatsz csak a kisebb mértékű szénhidrátbeviteltől is.

Az anti-ösztrogén étrendről én Harcosok étrendje (Ori Hofmekler) című könyvben olvastam: a zsíranyagcserét az ösztrogén és az ösztrogén-szerű vegyületek akadályozzák, többféle módon is. Ezt hatást lehet csökkenteni többek között a káposztafélék fogyasztásával, kurkumával és egyéb módokon.

2012. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!