Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ketogén diétán vagyok,...

Ha ketogén diétán vagyok, belefér a mentatea és a kesukávé Pötyi édesítőszerrel? Nem akadályozza meg a ketózist?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Akut emésztőszervrendszeri betegségem van, úgyhogy kénytelen voltam néhány dolgot én is megtanulni az élelmiszerekről az elmúlt évek során.

Nem minden a fogyás, te mindent csak fogyós szempontból nézel?

Első az egészség, s nincs az az ember, aki nekem bemagyarázza, hogy az, ha a bevitt tápanyag nagy része zsír + nem is cukorbeteg és édesítőszert fogyaszt, az egészséges.

Az említett magazinokat nem olvasom, és tegnap, ami egy csapnivaló nap volt, annyira fájt a fejem, csak másfél órát mozogtam (nem számítva a házimunkát és a kertészkedést). Szóval engem ne félts. És ne add a lovat azok alá, akik tudatosan vágják maguk alatt a fát.

2011. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a fogyás nem minden, de mivel a túlsúlyomtól eltekintve semmi bajom, egészségügyi diétára semmi szükségem. Most járt le a négy napom, ma váltottam paleora, és igenis sikerült fogynom az elmúlt négy napban, nem is keveset, úgyhogy ennyit a zsír hizlaló hatásáról! TÉVHIT!!!
2011. aug. 31. 08:34
 23/39 bix ***** válasza:

noh azért annyira nem tévhit az...


a lényeg a kalória bevitel ha tetszik ha nem. a zsírnak is van kalória értéke, ahogy mindennek. ha több az elégetett mint a bevitt akkor fogysz. ha kevesebb az elégetett akkor viszont hízol. a különbség az hogy a zsírokban elég sok a kalória, könnyebb túllőni jelentős mértékben az igényedet.


ettől függetlenül az elsődleges elhízást okozó tényező még mindig a túl magas szénhidrátbevitel.

2011. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 bix ***** válasza:

"Első az egészség, s nincs az az ember, aki nekem bemagyarázza, hogy az, ha a bevitt tápanyag nagy része zsír + nem is cukorbeteg és édesítőszert fogyaszt, az egészséges. "


nem mindegy milyen zsír és mennyi. édesítőszert meg eszik boldog boldogtalan a cukrozott üdítőtől a salátaönteten át akármiben benne van. más kérdés hgoy 4 nap bőven nem elegendő erre a diétára, de lelke rajta. ha viszont nem tudod hogy ez hogy működik mi történik a szervezetedben akkor nem értem hogy miért vitatkozol. én leírtam hogy mit csinál. nah most ebbe vagy belekötsz egy pontban hogy ez ezért nem jó és valami frankó biológiai folyamattal indoklod, vagy inkább ne is strapáld magad. egyébként ezt a diétát 10 max 12 hétig szokták nyomni, és ciklikusan. nagy odafigyelést és kitartást igényel... ha ő így döntött még mindig azt mondom hogy jobban járt mint az, aki 7-800 kcal-al tengődik és 6 után nem eszik nomeg büszkén hangoztatja hogy mennyit fogyott ezzel...

2011. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
58%
Szanalmas hogy az emberek egyszeruen nem tudnak taplalkozni...mindig elobukkan valami egyoldalu dieta amire ugranak es tartjak ideig oraig aztan pedig jon a nagy zabalas...nem dietazni kell hanem eletmodot valtani...az etrend legyen olyan amit nem 3-4 honapig lehet birni hanem egy eleten at...a fogyas igy persze lassu lesz es kozel sem olyan latvanyos mint egy "csodadietaval" de hosszutavon sokkal jobb es tarthato kinszenvedes nelkul...sok ertelme nincs annak hogy a taplalkozas fo szabalyairol irjak hiszen meg mindig ott tartunk hogy a kerdezo 4 nap dieta utan azt allitja hogy "sokat fogyott"
2011. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Bix

A nemevőset is csináltam több, mint két éve, csak az előző tanévben minden visszajött. A zsír pedig nem csak azért nem hizlal, mert ketogéneztem, bizonyos mértékig nem diétázóknak is lehet enni, mert eltelít, így ritkábban leszünk éhesek. Pl.: régen sokszor ettem májkrémes zsömlét reggelire és 3 óra múlva újra éhes lettem a sült szalonna zsömlével viszont ebédidőig eltelített. A diétát pedig azért csinálom 4 napig, mert anyám paleozik már több, mint egy éve és az ő fórumán ezt javasolták a fogyás elindításához. Meg szerintem hosszabb távon azért nem jó, ha semmi szénhidrátot nem eszem, a ketogén diétába meg nem nagyon fér bele a gyümölcs. Azért kösz a segítséget!

2011. aug. 31. 12:15
 27/39 A kérdező kommentje:

12:15

Igen, a négy naphoz képest sokat fogytam. Ez nem csodadiéta, csupán a fogyás ELINDÍTÁSÁHOZ használom, hogy legyen egy kis motivációm az életmódváltás előtt. Mellesleg ha elolvasnád a kérdést, tudnád, hogy rohadtul nem érdekel a diétámról alkotott véleményed.

2011. aug. 31. 12:17
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
szalonna zsomlevel??? meg jo hogy nem eszel szenhidratot!!
2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy tudsz szöveget értelmezni! Azzal keztem a mondatot, hogy "régen".
2011. aug. 31. 19:23
 30/39 A kérdező kommentje:
*kezdtem
2011. aug. 31. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!