Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zabkása édesítőszerrel...

A zabkása édesítőszerrel megfelel reggelinek?

Figyelt kérdés
Norbi könyvében láttam, hogy írja reggelinek, de ő azt írja édesítőszerrel lehet édesíteni. Nem igazán értek a fogyókúrához, de szeretném elkezdeni. A problémám azzal van, hogy az édesítőszer nem hízlal? Jobb, mint a cukor? Ha édesítőszerrel eszek regglire egy fél bögrényít,tehát az édesítő miatt a mennyiséget csökkentem, az úgy jó? Vagy ha tényleg eredményt akarok elérni, akkor inkább egyem natúran vagy gyümölccsel?
2011. jún. 6. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az édesítőben (amire neked szükséges van), egy szemben kb. 0,0002 kcal van, ami konkrétan 0. Van olyan is, amiben van kalória, ne olyat válassz. Szóval nem hízlal, hogy mennyire egészséges az más kérdés.
2011. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
olyan édesítőt vegyél ami nem tartalmaz aspartamot. hízlalni nem hízlal egyik sem.
2011. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A zabkása nagyon egészséges, vas is van benne, kis gyümölccsel nagyon finom. Kis mézet tegyél bele, az is egészséges! kevés elég! Az édesítőszer egészségre KÁROS vegyszer!
2011. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az aszpartám a legszemetebb dolog, és rengeteg van belőle az édesítőben. lehet hogy kalória-szempontból nem hizlal, de a méreganyagokat és a felnem használható dolgokat (amiket nem ürítünk ki) bizony elraktározza a szervezet.. nemcsak a cukortól lehet hízni,. szóval édesítő nélkül jó, gymölccsel!
2011. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Zabkása szerintem édesítő nélkül, cukor nélkül fahéjas-almás változatban a legfinomabb. Ha nagyon édesszájú vagy, akkor tálaláskor tegyél bele egy pici mézet.

Méred hogy hágy grammot eszel? Mert én ott rontottam el először, hogy csak úgy érzésre csináltam egy adagot, és amikor egyszer lemértem, és kiszámoltam, akkor kiderült, hogy 600-800 kcal reggeliket toltam :)

Nagyon finom, könnyű rákattanni, és hihetetlen adagokat lehet belőle megenni!

Édesítőszereket nem szeretem. Nem értek hozzá, de valahogy parázok a vegyipartól.

2011. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hú, nem számoltam utána, de azt hiszem a fél bögre nem sok. Utána még, ha esetleg éhes maradok (ami ilyen melegben nem szokott fennállni), akkor egy almát vagy valamit még megeszem. Csak ezzel az édesítővel voltam gondban. A méz akkor jobb lenne? Sajnos tényleg édes szájú vagyok, de lehet megpróbálom, hátha ha gyümölcsöt rakok bele az is eleget édesít rajta..
2011. jún. 6. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:

A méz az ugyanannyira hízlal mint a cukor!

Inkább édesítőt használj

2011. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Méz hízlal, ezért csak keveset szabad használni.

Édesítők dobozán pedig már sokszor láttam olyat, hogy napi ennyi vagy annyi gramm max, mert bontja a májat, vesét, me hogy kisgyerekeknek nem javasolt... Szóval én a vegyszerektől félek. Az biztos, hogy nincs bennük kalória. Az biztos, hogy hatásososak. Aki nem fél tőlük, az használja bátran!

2011. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A méz akkor jobb lenne?" -IGEN!

egész keveset tegyél bele, az is édesíti a müzlit!

nagyon egészséges, nem hízal, és laktat ez a reggeli!

zabkása +kisméz9+kisbúzakorpa+kevésbúzacsíra+1-2szemkis dió v. mandula-egy pár kisdarab gyümölcs

ezzel nem leszel éhes, és mindent amire szükséged van, megkap a szervezet!!

2011. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

napi pár szem édesítőtől nem lesz semmi bajod. szaharin alapút kell venni. én is zabkását reggelizek évek óta és édesítővel. na meg ha napközben iszok egy teát vagy kávét akkor abba teszek. tehát nem viszem túlzásba.

amúgy pedig szerintem a zabkása a legjobb reggeli (én forró vízzel csinálom) ha azt reggelizek akkor tuti hogy jópár óráig nem leszek éhes, és energiát ad.

2011. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!