Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ketogén diétán vagyok,...

Ha ketogén diétán vagyok, belefér a mentatea és a kesukávé Pötyi édesítőszerrel? Nem akadályozza meg a ketózist?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:38
1 2 3 4
 11/39 bix ***** válasza:
100%

ez a diéta ha utánaolvasol, tudod mit csinálsz és tudod is alkalmazni akkor fényévekkel jobb mint a legtöbb itt hangoztatott, 6 után nem eszel meg koplalós gyomorszűkítős reggelire citromleves idiótaság.


viszont erre is igaz hogy ha nem tudod mit csinálsz és nem tudod bebillenteni magad, akkor többet ártasz mint használsz...

2011. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
42%
Remélem, mielőtt belekezdtél ebbe az "okos" kis diétába, megméretted a vérzsírszintedet, és utána is meg fogod méretni. Ha már különben is magas volt, akkor újabb nagy lépést tettél a szívinkfartus és az agyvérzés felé, ha eddig rendben volt a vérzsírszinted, hát akkor most tettél valamit azért, hogy ne legyél túl egészséges.
2011. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 bix ***** válasza:
82%
és még mi okoz magas vérzsírszintet? mondjuk a mozgásszegény életmód, a dohányzás, az elhízás... de valahogy nem látom hogy bárki felróná ezt mondjuk egy koplaló de nem mozgó embernek. ez a módszer szakértő kezekben egészen hatékony fegyver a fogyásban. ha meg nem ért hozzá akkor teljesen mindegy mert úgyis elbukik...
2011. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen, ne okoskodjatok, a kérdésemre válaszoljon, aki tud!

Egyébként utánaolvastam és tudom, hogy epilepsziásoknál használták, ott fedezték fel az egyéb hatásait is.

A dietetikusokat inkább kihagynám a dologból, mivel az orvostudomány eléggé le van maradva és nem akarom, hogy a gabonaközpontú étrendet próbálják rám kényszeríteni.

Szóval most szólok, hogy aki mindenáron kötözködni akar, annak megy a piros kéz! Inkább húzzatok a blikk.hu-ra, ott lehet!

2011. aug. 30. 12:04
 15/39 A kérdező kommentje:
Sőt, az se baj, ha nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez az infó, csak kérlek kíméljetek a "meg fogsz halni 10 év múlva, ettől csak hízol, hú de hülye vagy" típusú válaszoktól, vagy írjátok le az információitok forrását is!
2011. aug. 30. 12:06
 16/39 bix ***** válasza:
100%
a kérdésed meg lett válaszolva. nem értem a fájdalmad:)
2011. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ja, de te voltál az egyetlen, aki a KÉRDÉSRE válaszolt. De akkor is idegesítő, hogy minden kérdésembe belekötnek...
2011. aug. 30. 12:16
 18/39 bix ***** válasza:
mit vársz. nekem minden válaszomba kötnek bele...:)
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
44%
Mindnyájan a kérdésedre válaszoltunk, de minek raksz fel kérdéseket, ha többet tudsz, mint az orvostudomány?
2011. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 bix ***** válasza:
75%

nem tud többet mint az orvostudomány, csak mint te. az orvostudomány ismeri ezt a módszert. testépítők is alkalmazzák, ahogy más sportolók is helyenként.


az adipex című bogyó dettó ugyanez. depressziót akartak vele kezelni, aztán rájöttek a kísérletek alatt hogy úgy üti ki az éhség érzetet ahogy semmi más a történelemben. így lett fogyasztószer. persze ezzel lehet csak az igazi amorf alakot elérni, ahol a végeredmény magasabb tzs% mint amiről indultál de ez sokakat nem érdekel...


okosan használva jó cucc ez. ha nem értesz hozzá és nem tudod bebillenteni magad ketogén állapotba akkor meg irdatlan bukta. ő legalább utánaolvasott, próbálkozik, és értelmes kérdést tesz fel, nem azt hogy mi az a ketogén diéta, hogyan csináljam mit ehetek, mit mozogjak, mint a legtöbb fogyózó aki annyi erőt nem vesz magán hogy a googliban keressen, és ne feminát meg kiskegyedet olvasson...

2011. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!