Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy étrendet...

Valaki írna nekem egy étrendet (nagyon szeretnék lefogyni)?

Figyelt kérdés

Sziasztok arra szeretnék megkérni valakit hogy írna nekem egy étrendet amitől lefogyhatok 15-20kg.-t?

16éves fiú vagyok ,184cm magas,97kg. ,sztem ez nagyon sok olyan 75-80kg szeretnék lenni már próbáltam h nem eszek napokig ez 3napig sikerült de egyből vissza jött :§ légyszíves valaki egy heti diétát vagy két hetest linkeljen vagy írjon és akkor ezt váltogatnám köszi :)


2011. aug. 29. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi minimum 3 étkezés, de inkább 5x keveset.

Mintaétrend:

- Reggeli: teljes kiőrlésű/barna/rozs kenyér, felvágottal, zöldségekkel

- Tízórai: natúr joghurt/kefir, gyümölcs

- Ebéd: ami van otthon, ne túl sokat, és ne zsírosat (ha csak napi 3x eszel, akkor ebéd után mindenképp gyümölcs, ha 5x, akkor ilyenkor nem fontos)

- Uzsonna: gyümölcs/zöldség, natúr joghurt/kefir

- Vacsora: sovány túró, főtt tojás, vagy rántotta/tükör tojás nagyon pici olajjal, kenyér nélkül, zöldséggel, de mehet még köret nélkül, zöldséggel hal és csirkemell

Csak vizet igyál, jó sokat, napi minimum 2-3 liter, mellette mehet a tea, zöld vagy bármilyen, édesítővel, vagy anélkül,de cukorral semmiképp!

Sok sikert :))

2011. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És az ilyen két hetes-egy hetes diéták soha NEM tartósak, egyedül életmódváltással lehet tartósan fogyni, amivel elkerülheted a jo-jó effektust.

Ha az előző étrend szerint táplálkozol, hasonló dolgokat eszel, menni fog:)

2011. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyat ne csinálj,hogy nem eszel semmit,annak nincs értelme. Ehetsz mindent csak keveset,és este későn már ne.Igyál sokat,azzal is eltelítődsz és kevesebbet leszel éhes. És bármennyire is unalmas már ez a mondat,mozogni,sportolni kell!!!
2011. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az jó sportolás téren hogy mikor kezdődik a suli konditerembe fogok járni?
2011. aug. 29. 20:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó, legjobb:)))))
2011. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak félekh megkívánok egy jó sajtospogit és nem tudok neki ellenállni :/
2011. aug. 29. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell ellenálni a sajtospoginak! Persze nem minden nap kell enni,de nem lesz semmi gond, ha beleszámolod a napi kalóriaadagodba.
2011. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és mennyi a napi kalória adag ? :D
2011. aug. 29. 20:22
 9/11 anonim válasza:
Én úgy fogytam le h mindent ettem csak csökkentettem a szénhidrát mennyiséget és számoltam a kalóriákat. neked szerintem 1500-max2000 kalória mennyiség kell h fogyj
2011. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 29. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!