Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 6-8 kilót,...

Szeretnék lefogyni 6-8 kilót, milyen étrendet javasolnátok?

Figyelt kérdés

188cm magas 100kg-os 20 éves férfi vagyok.Naponta kb 40perc-1,5órás intenzíveb sétálok (futni nem ngyon szeretek , mert megfájdul tőle a térdem és a bokám).106 kilóról indultam , a mozgásnak köszönhetően lement 6kb kb 3-4 hónap alatt , de még az étrendemen nem változtattam.

Eddig kb így étkeztem:

Reggeli: sütőben sütött szendvics (vaj , sonka , sajt) vagy valami péksütemény.

Ebéd:Valamilyen hús , néha leves , krumpli a hús mellé

Vacsora: valamilyen szendvics és gyümölcs , 6 óra fele a vacsora.

Szóval mit kéne ennem , hogy lemenjen még 6-8 kg ? ha el tudnám érni a 90-92 kg-ot már meg lennék elégedve magammal.Légyszi segítsetek !


2010. jún. 30. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

szénhidrátszegény diéta.

ehetsz gyakorlatilag korlátlan mennyiségben húst, tojást, tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt, csak kerülni kell a kenyeret, péksüteményeket....

konkrét példát nem lehet írni, de kb ha eddig vacsorára ettél 2 zsömlét, akkor most egyél csak egy felet, vagy annyit se, és több husit, meg zöldséget.


Tészta terén nem tudom, én ettem azt is, mégis ment a fogyás, van aki szerint nem számít olyan szénhidrátnak, mint a kenyér, ill sütemények, mások szerint ugyanolyan rossz.

2010. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bringázz és ússz, a futás nem túlsúlyos embereknek való
2010. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat . Az úszás nem is hangzik rosszul , szeretek úszni , biciklim meg nincs és nincs is most rá pénzem.

Am most hogy így mondod , elég sok kenyeret és zsemlét eszek , 2 pár virslihez képes vagyok megeni 4 zsemlét:/ Tésztát nemigazán szeretem , hús mellé rizst és krulplit szoktam enni.

2010. jún. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!