Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 3 hét alatt szeretnék lefogyni...

3 hét alatt szeretnék lefogyni minél többet mert rettentően szétrepedezett a bőröm és se milyen ruhám nem jön rám. Írnátok nekem egy heti nagyon szigorú étrendet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
kenyér, víz
2011. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A súlyfelesleg miatt repedezik a bőröd? Nem értem.
2011. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
kenyér??? 180 cm vagyok és 102 kg 19 évessen
2011. júl. 7. 20:10
 4/26 A kérdező kommentje:
így néz ki a bőröm [link]
2011. júl. 7. 20:18
 5/26 anonim ***** válasza:
nekem is. szteroidos kezelés miatt, és nem csak a hasamon. Valóban sokat javít a küllemen, ha feszes, izmos hasad/karod/combod van, akkor talán kevésbé feltűnő. De ezt (már ne is haragudj), 3 hét alatt lehetetlen elérni. Belekezdesz valami idióta vilámdiétába,csak még jobban tönkre megy a bőröd. Teljes életmódváltásra lenne szükséged sok mozgással, rengeteg folyadékkal, egészséges és kalóriaszegény táplálékkal. Plusz nem árt hetente 2-3-szor kötőszöveterősítő pakolást tenni a bőrödre, és ezt ajánlanám: [link]
2011. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
3hét alatt egy igen csak látható változást szeretnék elérni nem pedig teljesen lefogyni. Értem én hogy ehhez hónapok kellenek de 3 hét múlva szeretnék egy jó 10essel kevesebb lenni ha csak vizet innék egy hétig és nem táplálkoznék?
2011. júl. 7. 20:44
 7/26 A kérdező kommentje:
ezek a stria csíkok nem fognak eltűnni akkor se ha lefogyok?
2011. júl. 7. 20:46
 8/26 anonim ***** válasza:
3hét alatt nem lehet 10kilót lefogyni, mert akkor aztán tényleg undorító leszel. Nem csak striás lesz a böröd, hanem löttyedt is.
2011. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit odafigyelsz arra, hogy több gyümi, zöldség, és futsz, akkor 3 hét alatt szerintem látható. Én ezt csinálom, és első hónapban -5 kg. aztán kihagytam, de most elkezdtem megint 1-2 hete, és semmi fogyás, de -5 cm a derekamból, vagyis átalakulok. és egészséges, éhezés nélkül.
2011. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog elmúlni. Attól is függ, hogy mekkorák és mikor keletkeztek. Mostanában nagyon sok (drága) kezelést hirdetnek, amelyekkel halványítani, összehúzni lehet a striákat, de teljesen eltüntetni nem.

Ha vékonyabbak, és csak egy-két helyen van, akkor ne aggódj, nem nagyon fogja észrevenni senki, ráadásul a legtöbb nőnek van striája. Mellesleg idegbajt kapok, amikor tök jól kinéző csajok műhisztit rendeznek pár vékony kis stria miatt. Bezzeg nekem a szteroidok olyan tigriscsíkjaim vannak, hogy az már tényleg durva. de hát ez van, most már azért elfogadom magam. akinek nem tetszik, ne nézze:)

És 3 hét alatt 10 kiló az hidd el, hogy sok. Csak ártasz vele hosszú távon.

20:34

2011. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!