Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 3 hét alatt szeretnék lefogyni...

3 hét alatt szeretnék lefogyni minél többet mert rettentően szétrepedezett a bőröm és se milyen ruhám nem jön rám. Írnátok nekem egy heti nagyon szigorú étrendet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:58
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
most nem értem a kérdésed. Azért akarsz fogyni, mert olyan a bőröd? nyilván egyébként fogyhatnál, ha nem sértelek meg, de attól nem fog eltűnni, viszont ajánlok egy krémet, ami kifejezetten az ilyesmik ellen van, konkrétan terhesség utáni csíkok miatt, de ez pont azért ilyen, mert nem bírta követni a bőröd a növést, nekem is ilyen volt, de elmúlt kb 1 szűk hónap alatt folyamatos használat mellett. Avon Solution Body Stretch a neve. 19/F
2011. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Alpok válasza:
Az étrend nem gond, akármennyit ehet az ember, ha sokat sportol.^^
2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Szia én a káposztaleves diétával eddig 13 nap alatt 7 kg fogytam.
2011. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagy?Sikerült?
2011. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Hát, igen nekem is ilyen csíkok vannak a bőrömön, de nem csak a hasamon, a vállamon,nyakamon stb...
2011. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
nem sajnos a rohanó életembe sehogy nem tudok rendszeressen étkezni úgyan úgy 102 kiló vagyok :(
2011. aug. 18. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!