Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 3 hét alatt szeretnék lefogyni...

3 hét alatt szeretnék lefogyni minél többet mert rettentően szétrepedezett a bőröm és se milyen ruhám nem jön rám. Írnátok nekem egy heti nagyon szigorú étrendet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:58
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
rémálmaim lesznek attól a képtől. ha a kenyeret nem szereted, egyél csak gyümölcsöt.
2011. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
szia.. káposztalevest próbáltad már? egy hétig kell azt enned csak.. anyum is diétázott levessel és szép eredményt ért el.. 2-3 év alatt 92ről 58ra ment le.. (de közrejátszott 1x-2x a 90 napos is) keress rá a neten a receptre + a tapasztalatokra.
2011. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Rémálmaid lesznek? Jaj, szegénykém. Annyira sajnállak. Képzeld, másoknak (sokszor önhibájukon kívül) ezzel kell együtt élniük.
2011. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az a baj h mindenhol mást olvasok a diétáról és van 1oldal ahol azt irják hogy ha nem viszel be naponta elegendö kalóriát amit az izmaid elégetnének akkor a sùlycsökkenés nem csak zsirból lesz hanem föképp izomból és heti 1kg nál többet ne akarjunk leadni mert az nem lesz tartós fogyás naponta 5x étkezzünk de mindig csak keveset és az én esetembe azt irják kiszámoltam 2230kalóriát kell bevigyek ennek van igazság alapja?
2011. júl. 9. 11:55
 15/26 anonim válasza:
100%
Igen, ez így van, ha koplalsz, azzal az izomból is fogysz, másrészt olyan gyenge leszel pár nap után, hogy nem bírsz felkelni, harmadrészt meg miután ismét ehetsz, kétszeresét hízod vissza, mert kiéhezik a szervezeted. Próbálj meg reggel-este tornázni, pl Réka vagy Béres Alexandra dvd-re, eleinte nem fogod bírni, de napról napra tovább bírod majd. Ettől jóval több energiád lesz, és a bőröd is rugalmasabb lesz, igaz nem 3 hét alatt, de ne hagyd abba a nyaralás után a tornát. :)Jó a futás is, de akkor egyszer futás, egyszer torna legyen. A kaját tekintve pedig, csökkentsd a szénhidrátot, de ne teljesen. Pl. sok fehérjét és gyümölcsöt egyél (tojás bárhogy, túró, tej, csirke, málna, g.dinnye). Rengeteg étel van, amiben alig van szénhidrát. Fontos még, hogy csak tornával és diétával EGYÜTT lehet fogyni, mert ha csak tornázol, de ugyanúgy eszel, akkor vastagodni fogsz, ha meg nem tornázol, csak diétázol, akkor meg löttyedt leszel, így akármilyen nehéz is elkezdeni, tornázni kell. Meglátod, egy idő után már ha kihagyod, hiányozni fog az izomláz. De este 6 után semmiképp ne egyél, ha nagyon éhes vagy és nem bírod, max csak 1-2 falat tiszta fehérjét egyél (natúr csirke pl. ) és nagyon sok vizet, jó a csapvíz is. A sok víztől csökken az étvágyad és a gyomorsavad. A striák pedig sajnos nem tűnnek el, és bizony még a vékonyaknak is van, nekem is. :) Egy idő után viszont már nem piros, hanem fehér lesz, így kevésbé feltűnő, mint így, vörösen.
2011. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
király vagy azt hiszem ezzel válaszoltál minden kérdésemre köszönöm szépen
2011. júl. 10. 01:44
 17/26 anonim válasza:
0%
ne kockuljá annyit
2011. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Egyet kell értenem, 10 kiló 3 hét alatt rettenetesen sok.

A striák pedig valóban nem tűnnek el, csak kifehérednek.


Én még hozzátenném, hogy a méregtelenítő, salaktalanító, és anyagcserejavító gyógyteák, és természetes alapanyagú készítmények, (nem fogyiporok és tabletták) hatásos kiegészítői lehetnek a diétának. De oda kell ezekkel is figyelni, nem szabad többet vagy a megadott kúrán túl szedni/inni őket, és érdemes a bioboltban tanácsot kérni. Például, a spirulina (egyfajta alga) tablettát nem szedheted bizonyos pajzsmirigyproblémákkal.

2011. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Figyelj, a koplalást hagyd ki. Nagyon durva szövődményeid lehetnek. Az egyik legérzékenyebb terület pont a nőiességed érinti: felborul a ciklusod, és súlyos női betegségeid alakulhatnak ki mellette, nem is beszélve a cukorbetegségről, és ezt egy napnyi koplalás is előidézheti.


Mozgás nélkül egészséges fogyás nincs. Lehet fokozni a hatást, de nélküle betegségeket kockáztathatsz, emellett pedig löttyedt leszel.


Ajánlom hogy mozgás mellett keress utána a lúgosító étrendnek. Nem érdemes sok pénzt rákölteni, mert az orvosok sincsenek egy véleményen ebben, de az étrend amit ajánlani szoktak segít a fogyásban, és legalább van egy kidolgozott alapod, amit követni lehet.

Érdemes a gyümölcsöket is hanyagolni a sok cukor miatt, elsősorban zöldségeket kellene enned, grillezett, párolt csirkemellel, hallal ( fehér húsokkal) és ki kellene küszöbölni az unalomból evést agy túlevést.


Minden esetben reggelizz rendesen! Én magamon azt figyeltem meg, hogy egy rendes reggeli után energiával vagyok telve, és nem kívánok nehéz vagy sok kaját a nap folyamán.

Találj ki magadnak emellett ésszerű szabályokat. Én pl igyekszem az ebédem dél körülre időzíteni és utána már csak zöldség, gyümi, joghurt jellegű dolgokat enni, max hatig. De mivel ez a rendszer néha nehezen alkalmazható, úgy alakítom ha szükséges, hogy négy előtt lezavarom a meleg ebédet, és akkor van még ideje a testnek dolgozgatni vele.

2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Igen valóban, a mozgás az nagyon fontos, mert attól húzódik vissza a bőr, tegnap kihagytam, szóval a tanácsom a természetes anyagcsere javítókkal nem önmagában érvényes, hanem egy diéta plusz mozgás kombó mellé :D
2011. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!