Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia? Lent a többi.

Anorexia? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem,hogy anorexiás lennék? 63 kg voltam 4 napja,amikor éhes voltam rágyújtottam és nem ettem.... Zöld teát és vizet iszok,és joghurtot eszem. most vagyok 60 kg,és még 45-50 kg-ra szeretnék fogyni. Tanácsok? Mit ehetek amiben kb 100 kalória van?
2011. aug. 27. 15:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Na, itt a bibi...Az anorexia sok esetben vezethető vissza családi problémákra...Keress fel egy pszichológust...
2011. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Figy, inkább tedd rendbe a lelki bajaidat ahelyett, hogy önsajnálatból valami idiótaságba menekülsz. Tanuld meg kezelni a problémáidat.


P.s.: a csaj az első képen gyönyörű, tökéletes.

2011. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Védőnő, sulipszichológus. Hidd el, hogy ez a segítség, nem az. ha partnerek vagyunk valamiben, ami akár a halálodhoz is vezethet.
2011. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Hmm igazatok van,hogy hirtelen nyírom ki magamat,mert utálom magamat dagadtan,vagy fogyok gyorsan pár kilót,és jobban érzem magam. :)
2011. aug. 27. 16:37
 25/39 anonim ***** válasza:
Atyaúristen...Gratulálok a gondolkodás módodhoz meg ahhoz is hogy a szüleid ilyen okos kislányt neveltek belőled...Inkább menjél vissza Barbie-zni meg a kifestőkhöz az való neked nem pedig a fogyókúra...Bakker ha 14 évesen én így gondolkodtam volna a szüleim 2 nagy pofonnal intézték volna el...És mi az hogy rágyujtottál 14 évesen? A másik 2 nagy pofont kaptam volna...pfff...tiszta szánalom az anorexia GÁZ!!!
2011. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Én segítséget kértem,nem szitkozódást. -.-"
2011. aug. 27. 17:30
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Annnyiraa rossz ezt olvasni. :( 14éves vagyok én is....és anorexiás. :/ figyelj, az a gáz h rajtad már szavakkal nem lehet segíteni ahogy rajtam se. Menjél orvoshoz, kérlek ne tedd magad tönkre. Én 65kgról indultam, lefogytam 60ra aztán leállt és nyár elején elindult...most vagyok 51.6 kg anya a múlt héten hivta fel a gyermek és ifjúsági pszichiátriát....nem sokára hívnak az idő pont miatt. Kérlek akarj meggyógyulni mert nagyon rossz ezt nézni, hogy igy állsz a dolgokhoz...dehát én beszélek? aki ugyan ezt csinálja kb. ne akarj tönkre menni....mondjuk már tönkre mentél. :/// és nem rosszból irok hidd el! (: csak nagyon rossz ezt nézni. A többi válaszadónak meg csak annyi h van aki irja h mennyen vissza barbiezni....üzenem nektek hogy ez egy lelki betegség és k4rvára nem lehet ennyivel elintézni hogy mennyél barbizni meg: "egyél rendesen ne nyavajogj" ezt ameddig nincs ilyen betegséged sose fogod megtudni milyen....
2011. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
ott a pont az utolsónál. dettó
2011. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

DE a kérdező méhg nem anorexiás csak az akar lenni.

Egyébként nem értem miért baj ha valakin pár kiló + van de mellette mozog és bír is mozogni kit érdekel pár csont ki csk fekszik egész nap

mert se tanuláshoz se a mozgáshoz nem lesz erőd

2011. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
ui segitséget kaptál de szitkozódással válaszoltál
2011. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!