Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez anorexia? Kb meddig kell...

Ez anorexia? Kb meddig kell ezt csinálnom, hogy kórház legyen a vége?

Figyelt kérdés
10 napja nem ettem semmit szószerint csak 7-8 pohár kávét ittam mindennap és 3 pohár teát jó ezeket cukorral, de már mozogni is alig van erőm, nagyon fáj a gyomrom sokszor megszédülök egy nap alatt :( 16/ L
2011. okt. 16. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
miért akarsz korházba kerülni? Legalább ha már ilyen hülye vagy hogy nem eszel semmit legalább almát egyél baszsus abba nincs semmi hízlaló és mégsem fogsz meghalni. Abból akár egy zsákkal megehetsz egy nap!!! Miért akarsz lefogyni?? Ne legyél már hülye baszus!!
2011. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezzel a módszerrel nem anprexiás leszel, hanem rövidesen gyomorfekélyed lesz (ha még nincs).
2011. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, ez anorexia, hisz nem eszel. Én egyszer ittam éhgyomorra 2 dl kv-t, utána azt hittem, összeesek, annyira feldobta a pulzusom, szal soha többé.


Az első ájulásnál orvos... de hol vannak a szüleid, h tíz napja nem eszel? Vay csak sz.rnak bele, mi lesz veled? Gratula!


De miért csinálod? Fogyni nem így kell - jó, én is hasonlóképp koplalással fogytam, és irtó szar.ul nézek most ki, és szenvedek, ha zsírosat eszek, v egy zsömlét nem bírok megenni, mert fáj a gyomrom tőle.

2011. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ezek a kaják semennyire sem hízlalnak és annyit ehetsz belőlük amennyit szeretnél!

gomba akár nyersenn vagy párolva,barna risz párolva, csirke comb párolva, zöldség gyümölcs minden mennyiségben, zöld tea édesítőszerrel ez gyorsítja az anyagcserédet, abonett extrudált kenyér van pizzásba is és nem hízlal! natur joghurt, attól még hogy nem eszel csak azt fogod elérni hogy guszutstalanul fogsz kinézni és ha enni fogsz a 11.-napon egy ebédet azt a szervezeted elfogja raktározni szépen és kétszer annyit fog mutatni a mérleg szóval menj ki a konyhába és egyél meg egy gyümölcstálat!!!!!!!

2011. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)) még írhattok :)!
2011. okt. 16. 10:37
 6/19 anonim ***** válasza:
az anorexia egy hosszútávú mentális betegség. 10 napig nem enni nem anorexia, csak szimpla baromság.
2011. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi csak már fogytam vgy 5 kg-ot 10 nap alatt
2011. okt. 16. 10:44
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem első kajálásod ne legyen tul sok és ne egyél savasat kitudja hogy szétmarná (különbözü gyömölcsökre gondolok)
2011. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszi :))))
2011. okt. 16. 10:48
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
milyen jo kis eletcelod van...buszke lehetsz magadra csak egy dolgot felejtessz el hogy mindennnek megvan a bojtje. de nem ecsetelem a dolgokat hiszen vszinuleg te mindent jobban tudsz es veled nem fog ilyen tortenni.. majd ha megjon az eszed atkozod magad hogy milyen hulye voltal es a szovodmenyek ( amik nem kellemesek) egesz eletedben vegigkisernek.
2011. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!