Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez anorexia? Kb meddig kell...

Ez anorexia? Kb meddig kell ezt csinálnom, hogy kórház legyen a vége?

Figyelt kérdés
10 napja nem ettem semmit szószerint csak 7-8 pohár kávét ittam mindennap és 3 pohár teát jó ezeket cukorral, de már mozogni is alig van erőm, nagyon fáj a gyomrom sokszor megszédülök egy nap alatt :( 16/ L
2011. okt. 16. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen olvasd majd vissza a kérdésed. nekem is volt sok hisztim, mert rám se figyeltek oda anyámék, meg volt, hogy nem voltak barátaim és a suli se ment, és ez ellen valahogy tiltakozni kellett.

és bevallom, még mai napig megfordul a fejemben egy kudarc után (pl. ha nem sikerül egy zh, amire heteket tanultam), hogy JÓ, akkor nem eszek addig, amíg helyre nem hozom a dolgot.

de ezzel kit szivatok meg? a tanárt, aki karót adott? anyámat, aki tesz a fejemre? a volt pasimat, aki már azt se tudja, hogy létezem-e?

:D ne légy nevetséges. itt az egyedüli, aki megszívja, az TE vagy, bár valszeg másra vagy dühös, és őt akarod ezzel "zsarolni" tudat alatt is. Ez ugyanolyan, mint az öngyilkosság. "Majd ha leugrom a hídról/kórházba kerülök (a te esetedben), elgondolkodnak azon az emberek, hogy bántak velem". Közlöm, hogy NEM! NEM fognak elgondolkodni, mert aki leszart eddig is, az akkor is le fog szarni, ha a kórházban vegetálsz egy gyönyörű műbéllel, mert úgy tönkreb.sztad a szervezeted, hogy többé mondjuk soha nem leszel képes magadtól kakálni és kitörölni, hanem a székleted közvetlenül a vékonybeledből vezetik ki egy zacskóba (igen, nagyapámmal ez volt, mert hetekig nem evett mondjuk nála nem hiszti volt, hanem rák, ezt ne felejtsd el).

Szóval egy életen át viseled majd a következményét annak, hogy te most valakire hú de rá akartál ijeszteni. Tényleg, így gondolkodik egy értelmes 16 éves lány.

2011. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszcsiiiiiii
2011. okt. 16. 12:53
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Figyelemfelkeltés vagy elégedetlenség? Egyikre sem jó, ha ezt műveled magaddal... A szervezeted meg fogja bosszulni önmagát. Egyébként meg vedd úgy, hogy most lement 5 kg víz és izom belőled. NAGYON SÖTÉT VAGY!!!! -.-"
2011. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem ettél 10 napja semmit? te jó ég! En egyszer próbáltam ki, harmadik napra, majdnem összeestem! azóta más módszerekhez kell folyamodnom xD
2011. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
5-10 év múlva elképesztően szégyellni fogod magad, ha visszatekintesz a mostani önmagadra... Anno én is csináltam ilyesmiket, leginkább feltűnési vágyból(bár ez akkor még nem tudatosult bennem), most meg fogom a fejem, hogy tönkretettem a gyomrom, mérgeztem az elmém, a lelkem és kiidegeltem a családom, akik baromira nem ezt érdemelték. Ha visszamehetnék a 16 éves önmagamhoz adnék magamnak két büdös nagy pofont... Neked is az kéne... 23/L
2011. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Az anorexia nem csak arról szól, hogy nem eszel... Ez annál sokkal összetetteb dolog, nekem elhiheted.
2013. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem vagy anorexiás, csak hulye. Az anorexia egy halálos mentális betegség, leggyakrabban halállal végzõdik. Az vagyok tobb mint 2 eve, és nagyon nem vagyok jól. 36 kg vagyok és kórházban tölteni a legtöbb idődet..... Ahol szenvedést kell végigélned...... Hülye vagy
2013. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy olvasod-e még, de ha igen, kíváncsi lennék, hogy hogy látod ezt 8 évvel később 24 évesen!

2019. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia, élsz még?
júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!