Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia? Lent a többi.

Anorexia? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem,hogy anorexiás lennék? 63 kg voltam 4 napja,amikor éhes voltam rágyújtottam és nem ettem.... Zöld teát és vizet iszok,és joghurtot eszem. most vagyok 60 kg,és még 45-50 kg-ra szeretnék fogyni. Tanácsok? Mit ehetek amiben kb 100 kalória van?
2011. aug. 27. 15:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Kár volt bajlódnod a képekkel, semmi sem látszik belőlük.
2011. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent a képen lévő felirat??? Sickly thin= betegesen vékony...Mondd, miért akarsz ilyen lenni, főleg, hogy most sincs veled semmi baj. Inkább csak sportolj, ne diétázz... A te korodban ez a menstruáció elmaradását okozza, amely később meddőséghez vezethet...Ezt akarod??
2011. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Tanácsokat kértem,a fent leírtakkal kapcsolatban,nem hogy azt mondjátok,hogy diéta-sport.
2011. aug. 27. 16:20
 14/39 anonim ***** válasza:
Vagyis gratuláljunk, hogy egész nap vízhajtó teát iszol és joghurtot eszel?? Vagy ahhoz, hogy egészségtelenül vékony szeretnél lenni?? Na, hát én ezekhez fűztem tanácsokat, mert jelenleg úgy néz ki, engem jobban érdekel a te egészséged, mint saját magadat...
2011. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
igazad van,nem érdekel az egészségem,csak az érdekel,hogy vékony legyek,és ne dagadt. Szóval akkor valaki ad tanácsokat is,hogy minél hamarabb lefogyjak a második képhez,vagy csak támadtok? (:
2011. aug. 27. 16:25
 16/39 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam anorexiás, és felháborít a gondolkodásod, a stílusod, na meg az, hogy szerinted az anorexia valami divat meg megfelelő út a "soványsághoz".

Hát kérlek amit te csinálsz, az szimplán marhaság, csak egyszerűen szánalmas tini vagy, aki nem tudja máshogy kezelni a problémáit, és azt hiszi, mennyire fasza dolgot csinál.

Vékony akarsz lenni? Sportolj basszus és táplálkozz egészségesen.

Hülye akarsz lenni és maradni, éhezni, beteggé vés emberi ronccsá válni divatból? Akkor nyugodtan folytasd ezt, de lehetőleg ne reklámozd a marhaságaidat.

2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Nem támadok, szépen kérlek, fordulj orvoshoz...És nem fogok segítő kezet nyújtani ahhoz, hogy halálra éheztesd magadat....
2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Pedig azzal segítenél jelen esetben.....
2011. aug. 27. 16:29
 19/39 anonim ***** válasza:
Ki van csukva...A szüleiddel beszéltél már erről?? Mit szólnak ahhoz, hogy nem eszel semmit??? Nekik is ilyen nyíltan előadod, hogy éhen akarsz halni?? És hidd el, az anorexia nem menő, hanem BETEGSÉG...
2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Szüleimmel nem beszélek,konkrétan leszarják,mit csinálok.
2011. aug. 27. 16:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!