Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mi történhetett?! El...

Most mi történhetett?! El vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Na az van, hogy nyár elején elkezdtem fogyózni, június végén, mert a sok Jegeskávétól meg túróruditól többet szedtem fel mint szerettem volna, 2 kg felesleg volt rajtam, ami kicsit zavaró volt.

Na emiatt leszoktam hogy mindennap igyam a jegeskávét meg a túrórudit is hanyagolom, és megfelelő sporttal (heti egy bicaj, ami 40-50 km tekerést jelent kb. 40 km/h sebességgel 70-80 percen át heti 1x)és le is ment rólam az a 2 kg.

Na, elemntem egy táborba, ami 10 napos, és amiket nem nagyon szoktam enni, lyanokat is ettem, és tábor végére lement rólam 1 kg.

Na, tökre örültem, meg hasonló, csak tábor után kb. 2 napig iszonyú sokat aludtam,napi 12 órát tuti aludtam.

Ennek 1 hete, és ma mérlegre álltam, ami 50,5 kg-ot mutatott, és nem értem, hogyan. Mert tegnap asszem 50 kg körül muatott, és nem nagyon eszek édességeket, de mostanság előfordult, hogy este 11 körül ettem egyszer,meg barátom anyukája csinált pogácsát, és abból ettem 5 minit, és anyukám is sütött sütit, abból 1 szemet, meg múlt héten úszás után ettem egy gyrost öntetek nélkül (csak a hús, zöldségek meg a pita).

Mi lehet a gond? :S Mert tök jól állt még a -1 kg, és olyan rossz, hogy visszajött, és félek, hogy visszajön amit sikerült leadnom :S

17/L 160 cm.


2011. aug. 23. 08:52
 1/8 A kérdező kommentje:
bár mondjuk, lehet, hogy a paprikás krumpli hozzájárult, hogy visszajött rám... :S
2011. aug. 23. 08:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Komolyan ennyire elvakult vagy? Ennyire rabja a mérlegnek meg a kilóknak?

Csak megjegyzem: napi (!) 2-3kg-os súlyingadozás is teljesen normális. Ha te fél kg-tól ennyire kiakadsz, ott bajok vannak.

És egyébként is: látod magadon, hogy zsírosodtál? Mert az számít, amit a tükörben látsz. Még ha zsírt is szedtél fel (amit kétlek), akkor is, kb. 1 hét odafigyeléssel le lehetne adni.

És mondjuk ha rendszeresen mozognál (nem heti egyszer), akkor még a pogácsaevés is beleférne. Nem kéne itt nevetségesen rinyálnod...

2011. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-3 kiló ingadozás a súlyban normális, akár napi szinten is, attól függően, mennyit ettél, ittál, mikor jön meg, mikor voltál wc-n.

Magyarul: se nem fogytál, se nem híztál.

2011. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha egész nap döglesz ne csodálkozz hogy nem égetsz kalóriát és még azt amit megeszel is rád rakódik. amúgy a 2-4 kg súlyingadozás azért mem annyira normális, kb 1-1,5 kg lenne ha tele lennének a beleid. itt arról lehet szó hogy fogyóztál és aztán abbahagytad szép lassan visszajött.
2011. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad a kilókra adni... megiszol 2 l vizet,ott a 2 kiló ami elvileg felesleg,gyakorlatilag csak víz... Centiben kell mérned magad hetente-havonta,arra kell adni,nem a tömegre. (mell,derék,csípő,fenék,comb) és akkor vezetsz egy kis könyvet,reggel méred magad,ha nőtt,híztál,ha csökkent,fogytál és akkor BIZTOS. Így meg szard le a kilót,az csak egy szám :D
2011. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

amúgy nem hagytam abba, de táborban most mit csinálj?! Iszonyú fárasztó meg ilyenek, aztán kb. minden évben ez volt eddig, hogy 2 napig egy csomót aludtam. És tök fáradt voltam még pénteken is, mikor úszni voltam, tegnap már sokkal jobban bírtam.

Hát, talán egy pici, de nem tudom, annyira nem nézegettem. És azért nem nyomok több sportot, mert úgy szétülöm a fenekem a bicajon, hoy min. 3-4 nap múlva tudok ráülni csak, mert fáj. Most hogy ez a meleg van, így többször járok úszni egy héten, még 1x tuti megyek, meg barátnőkkel strand lesz szombaton.

2011. aug. 23. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz, beteges, amit csinálsz...
2011. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bix ***** válasza:

egy kiló zsír 9000 kalória körül van. ennyivel kell többet enned a napi igényednél hogy rádjöhessen... mozgás nélkül egy nap simán elégetsz 1500-2000 kcalt csak azzal hogy vagy. kizárt teljesen hogy fél kiló zsír csak úgy felpattanjon... a menstruációs ciklusod miatt ingadozó hormonszinted miatt is raktározhatsz kicsit több vizet, fél kiló baze 0.5 liter víz. az semmi.


ne pánikolj már ilyen apróságokon. ha odafigyelsz és van mozgás akkor nem fog jelentős mértékben zsír lerakódni hidd el, főleg nem ilyen ütemben...

2011. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!