Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira el vagyok keseredve....

Annyira el vagyok keseredve. Nem adom fel a diétámat, de nem értem, miért látom magam így, még közel 10kg fogyás után is?

Figyelt kérdés
Jelenleg 66kg vagyok a 165-166 cm-hez,eddig 9kg-t sikerült fogynom,de egyre kövérebbnek látom magam.Szinte mindenki megjegyezte,mennyit fogytam,én mégsem látom magamon.Mutatja a mérleg,a ruháim,mondja a párom,aki minden nap lát.Én a tükörben mégis csak egy kövér hájas nőt látok.Tisztában vagyok vele,hogy nem vagyok vékony,de nem értem,miért nem látom a változást,sőt,miért látom magam egyre kövérebbnek.Nem tini vagyok,nem 2kg plusszon rinyálok,de annyira elkeseredtem.
2011. aug. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

testkép zavar :S

növeld az önbizalmadat,járj el szórakozni,csináltass új frizurát,vegyél új rucikat :))

kösd le magad valamivel,sportolj!

2011. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
mert te is túlpörögted ezt azt az egész témát. nem vagy tini, de kicsit lazábban kéne hozzáálnod az egész témához. ne nézd folyamat magad a tükörben, ne mérjed magad folyamatosan, és ne görcsölj rá ennyire... ebből elég komoly betegségek lehetnek, jó lenne még most leállnod...
2011. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
agyad még nem szokott hozzá a mostani testedhez és a régi önmagadat látod a tükörben, van ilyen nem csak te vagy így vele.
2011. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Korábban(16-20 évesen) 58-60kg voltam,akkor a családom mindig piszkált,hogy tehén vagyok és nagy seggű.Mikor elkezdtem a diétát,visszanéztem az akkori képeket,és akkor tűnt fel,hogy márpedig nagyon is csinos voltam.A pasiknak mindig tetszettem,de inkább hittem a rokonoknak.Látva a régi képeket,elgondolkoztam,hogy ennyit számítana az a jelenlegi 6-8kg plusz?Mert nem látom magam közelíteni ahhoz az alakhoz.
2011. aug. 23. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell barátkoznod önmagaddal. Ha dundinak érzed magad, akkor inkább próbálj alakformáló tornát végezni, pilates, callanetics, fitt ball ilyenek. Ha van rá pénzed, menj el a high care-be egy testkezelés kúrára. Garantált centiméterek, ráadásul feszesebb, jobb tónusú bőr. Vagy infraszaunázni.

És vegyél magadnak pár új cuccot, szexi fehérneműt, ami jól mutat az új alakodon, és nézz a tükörbe és mondd el magadnak minden nap, hogy szép vagy kövéren is meg soványan is, és hogy mások véleményére nem adsz. Te így szereted magad, ha fogysz még az is jó, ha nem, az is jó.


Sok sikert!

2011. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!