Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszer lenne jó...

Milyen módszer lenne jó nekem? El vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Szeretném, ha segítenétek nekem, mert már nem tudom, hogy mitévő legyek!

Nagyon nem vagyok megelégedve magammal, sőt, kifejezetten utálom magam. Csúnya vagyok, kövér vagyok, egyetlen egy ruha sem áll jól rajtam, és mindennap rám jön a sírhatnék, hogy miért vagyok ilyen? A legtöbb ember ezzel így van, hogy utálja magát, de ez nálam nem mindig volt így. Elfogadtam önmagam, de ez megváltozott.

A lavinát egyik "barátnőm" indította el, amikor felszedtem pár kilót, és volt egy olyan időszak, hogy a suliba nem tettem fel sminket (problémás a bőröm, és azért), és külön hívott a többiektől, hogy beszélni szeretne velem. Eléggé megalázó helyzet volt, mert azt mondta rám, hogy igénytelen vagyok, meg jól meghíztam, és hogy ezt nem csak ő vette észre, hanem már mások is, és jó lenne, ha változtatnék ezen, mert nem nézek ki jól, csúnya vagyok, ilyenek.

Gondolhatjátok, hogy nem esett jól, azóta elég sokat sírok, és valamilyen szinten belémégett "barátnőm" mondata, hogy "igénytelen vagyok és kövér". Ekkor 172 cm-rel voltam 68-70 kg között (mindig változott). Most jelenleg (a kb 2 hónap alatt) 76-77 kilóra híztam, és a legtöbb ruhám már nem jön rám, és annyira rosszul érzem magam... :S Sokan mondják, hogy nem látszik rajtam, és ne adjak az ő szavára, mert irigy és nem tudott mást kitalálni, illetve mondják, hogy nem látszik meg rajtam, csinos vagyok, meg hogy izmosodtam, amióta tornára járok,azért lettem nehezebb, de egyszerűen annyira megviselt a dolog, annyira rosszul esett, hogy nem bírom kiheverni... A barátom is mindig mondja, hogy ne fogyjak, meg ne sírjak, és próbál belém önbizalmat önteni, de sajnos nem sikerül... :\

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy mit tegyek, mit ajánlotok mint fogyókúra, illetve mit tudnék kezdeni ezzel a "ronda vagyok, kövér vagyok" érzéssel, hogy ez elmúljon, és legyen önbizalmam, mint régebben volt?


2011. júl. 22. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni a bunkó emberekkel, mert aki ilyeneket mond rád, az nem barátnő. Javaslom a rendszeres mozgást, és az egészséges étrendet.
2011. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Milyen diétát tudnál ajánlani? Nincs olyan nagy akaraterőm, az a baj, hogy könnyen elcsábulok!:S

Illetve mit ajánlasz/ajánlotok mozgás gyanánt, ha fáj a lábam futás közben? (Szedek kalciumot és magnéziumot, de nem múlik)

2011. júl. 22. 20:51
 3/13 anonim ***** válasza:
ha nembirod ki hogy ne egyél pl csokit akkor azt edd délelőtt és ne sokat. Csökkentsd az adagokat, este ne egyél szénhidrátot.
2011. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bringázz
2011. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
áá de átérzem a helyzetet :(
2011. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy otthon DVD-re tornázz. Egyél amit szeretnél, de mértékkel. Egyél csokit, de keveset, és este 10 kor. Ne koplalj, az nem jó.
2011. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elírtam, tehát NE este 10kor :) Sok sikert.
2011. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És mit tegyek, hogy újra legyen önbizalmam?

2011. júl. 22. 21:06
 9/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

én 174 cm-mel vagyok olyan súlyban mint te én nekem sincs önbizalmamm mindig lekövéreznek még a barátaim is nekem is rosszul esik.

sokszor sirok miatta.

14/l

2011. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, lassan 18
2011. júl. 22. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!