Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen úgy éreztem, hogy...

Teljesen úgy éreztem, hogy kisbabánk lesz. Mi történhetett? Teljesen el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Teljesen úgy éreztem, hogy kisbabánk lesz. Peteérés után 5-6 nappal volt egy kis pecsételő vérzésem. Fájdogált a derekam, néha megszédültem, mindig pisilnem kellett, úgy éreztem, hogy mindjárt megjön. Nem várt mensi előtt 1-2 nappal volt egy kis barnás folyásom, amiből arra gondoltam, hogy befejeződött a beágyazódás. A 2 nap késésben csak egy kis barnázás volt, ma viszont megjött. :((( Nagyon fáj a derekam, erősen görcsölök, fáj a hasam alja.

Valami történt és nem tudott megtapadni rendesen?

Hozzájárulhatott, hogy egész nap ülök, irodai munkát végzek, sok a stressz is, kertészkedtem? Volt 1-2 alkalom, hogy du-ra nagyon megfájdult a hasam, le kellett pihennem. Nehéz lesz teherbe esnem?


2009. ápr. 8. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is teljesen ugyanígy vagyok. 7 nappal a peteérés után erős mensi szerű érzés és egy kis barna pecsételés volt(máskor soha nem volt ilyen) Én holnapra nem várom, ma magasabb lett a hőm mint eddig volt, de egész nap barnán pecsételek, úgyhogy szerintem nekem is meg fog jönni. Úgyhogy ezt a 7. napi barnázást és ezt a magas hőt én sem tudom hova tenni.
2009. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nincs semmi gond, ne izgulj előre ennyire. Ahogy mondani szokták igaz, a görcsös akarás nem segíti a folyamatot. Én is minden jelet figyeltem, és első sikertelen próbálkozás után hasonló kérdések voltak a fejemben, be is pánikoltam, mi lesz, ha nem lehet, stb.


Aztán következő hónapban sikerült a baba, el sem tudtam hinni. Ne kalkulálj szerintem olyan dolgokkal, hogy pecsételő vérzés, barnázás stb. jelez bármit a babával kapcsolatban. Ülőmunkától sem lesz semmi bajod, és nem megterhelő kerti munkától sem. Próbálj meg lelkileg ellazulni, és kikapcsolni az olyan gondolatokat, hogy mi van, ha baj van velem, mi van , ha nem sikerül, stb.

A legtöbb amit tehetsz, hogy megpróbálsz nyugodtan várni az örömteli hírre, ne kezdj el kalkulálni a tested által adott legkisebb jelek láttán, mert úgy nagyobb a csalódás.

Több hónapi próbálkozás is teljesen normális egyébként. Ha hónapokon át próbálkoztok már, akkor pedig szerintem az egyik legbiztosabb a peteérést jelző tesztek (pl Babymark). Az megmutatja mikor kell együtt lenni.

2009. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is megjött a 7. napi barnázás és tünetek ellenére. Úgyhogy szerintem ezek az un.Beágyazódásos tünetek sem jelentenek semmit, nem hiszem hogy nálad vagy nálam baba lett volna és nem tudott volna bármilyen okból megtapadni. Nekem mégcsak nem is késett pont 28 nap reggelére megjött erősen.


Első hozzászóló voltam.

2009. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!