Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek a koplalásnak lenne...

Ennek a koplalásnak lenne eredménye?

Figyelt kérdés
Elterveztem hogy 2-3 hétig koplalni fogok és csak reggel ennék egy salátát és utána rögtön mennék 1 órát futni hogy legyen erőm plusz még táncolnék is Ennek a koplalásnak lenne eredménye? Lécci ne írjatok bunkó választ és hogy ne koplaljak
2011. aug. 10. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok eredménye lenne. Egyrészt rettentően legyengülnél, másrészt pedig utána, ha befejezed, többszörösét hízod vissza.


Továbbá, hacsak nem vagy megáldva bivaly erős testalkattal, akkor egy ilyen diétától nagyon megbetegszel, teljesen legyengülsz. Ez nem egészséges diéta. Szerintem inkább tervezz kétszer-háromszor, vagy még többször annyi idővel.

2011. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eltervezni mindent lehet,de úgysem tudod betartani:) 4nap után szédülni fogsz,erőtlen leszel,agresszív és rosszkedvű. kb 1hét után olyan falásroham tör majd rád hogy hietetlen.

Most még,nem érzed meg még "táplál a vacsira elfogyasztott csoki és zsírosdeszka". De mikor ki leszel éheztetve....

2011. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lesz eredménye. ha lenne is mi a franc lenne akkor ?:) ha meg akarsz halni, ne így csináld
2011. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy saláta adag nem adja meg neked a szükséges vitaminokat, és egyben azért ajánlják a sokoldalú ételek fogyasztását, mert akkor megadod a szervezetednek az összes szükséges anyagot. Más esetben is pld. ha valamiból túl sokat eszel, és kihagyod fontos ételt, pld olyat ami vasat tartlmaz, akkor egy idő után vashiányod is lehet, ami pld hajullással is jár meg gyengeség, stb.. de ez csak egy példa volt.

Én elkezdtem egy diétát, amiben napi 3x ehetek. Reggelire egy kávé volt, elmentem iskolába, még a lépcsőn is alig birtam felmenni, aztán végülis muszáj volt ennem, mert azt hittem, hogy helyben elájulok. meg ha azt mondod, hogy na, holnaptól csak egyyszer eszem és előtte évekig vagy akár mindig naponta 8xettél, akkor úgy lemehet akár a vércukrod, vagy a vérnyomásod, hogy no komment .

2011. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igazi kis szerencsétlen vagy :) ez nem bunkó válasz, hanem igazság :) aki nem annyira szerencsétlen, az nem koplalna, ugye?
2011. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lesz eredménye...

Első nap még nem igen lesz változás azon kívül, hogy kib4szott éhes leszel. Második nap reggel úgy kelsz majd fel, hogy bármit megtudnál enni, de még bírni fogod. A futás eleinte még könnyen fog menni a végére kész hulla leszel. Délután egyre inkább jönnek majd a falási rohamok de még bírni fogod, az alvás megkönnyebbülté tesz majd de nem fogsz jól aludni sokszor fent leszel majd. Harmadik nap reggel, rosszkedvűen, fáradtan, karikás elnyűtt szemekkel fogsz ébredni, olyan leszel mint egy élőhalott. Elindulsz futni de kb a második lépés után iszonyatos terhet érzel majd a lábadba nem is fogsz tudni csak a felét futni. Egész délután szenvedni fogsz, alig várod, hogy aludni mehess azt várod, hogy az alvás ismét megkönnyebbülést hozzon. DE NEM FOG! Nem fogsz tudni aludni az éhségtől mindenhol repkedő krémeseket, kolbászos kenyereket fogsz látni, de végül csak sikerül 3-4 órát aludnod. Negyedik nap szédülni fogsz, iszonyatosan fájni fog fejed, az emésztésed totálisan megadta magát, már két napja nem voltál wc-n. Elkívánod a pokolba azt a roh*dt salátát, már futni sem fogsz elmenni. A délutánod iszonyat kínkeservek között fog telni, ez a max ameddig bírod. Ha tovább bírnád, ötödik nap reggel összeesnél budira menet és kórházba kötnél ki.

Kb 6kgval lettél a végére könnyebb kórházba intravénásan nyomatják majd neked a kovászos uborkát. 1 hét után kiengednek, ekkor már csak 4kg val leszel könnyebb. Amint hazaérsz neki esel a hűtőnek, 2 hétig csak zabálni fogsz, aminek az lesz az eredménye, hogy 3kg nehezebb leszel mint amikor elkezdted.

2011. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lesz.Én koplaltam kb. 1-1,5 hónapig és fogytam 6-7 kg-t.

De most koppantam egy nagyot.Elkezdtem többet enni és csak hízok és hízok.Szóval kérlek ne tedd magaddal ezt!:(Én már nagyon megbántam.Most ki tudja mennyinél fogok megállni a hízásba?70kg körül?

Most jelenleg 60.9 kg vagyok.

Tartani akarom a súlyom de bármit eszek csak hízok.A koplalás után nagyon nehéz lesz újból normális életet élned.

2011. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: szálkásító étrend, vidd lejjebb a szénhidrát beviteled. persze "koplalás" után (mindegy hogy hívod, éhezés) a szervezet védekezése hogy próbálja feltölteni a zsírraktárakat. egyél elég fehérjét, vitaminokat stb. de ne legyen fölöslegben energiabeviteled.
2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!