Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenkinek nehezen megy a...

Mindenkinek nehezen megy a fogyókúra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 22:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
Meglepő módon, nekem sem túl nagy áldozat a "fogyókúra". Néha szerintem már kicsit túlzásba is viszem, pedig ezt direkt nem akartam, hanem csak apró változtatásokkal indult az egész. (semmi üdítő, kenyér, édesség, zsíros étel stb., sok-sok víz)Meg amikor elkezdtem, kitaláltam, hogy legalább heti kétszer elmegyek futni...most meg már, ha egy napot kihagyok rosszul érzem magam. Hozzászoktam és hiányzik, ha nincs rá időm. "Bűnözni" csak akkor szoktam, amikor nincs más választásom (pl.: vendégség)és akkor nem érzek bűntudatot, mert mondjuk kéthetente egy ilyen nap nem a világ vége, szerintem. Ja, és az a durva, hogy régen "nagyevő" voltam, de tényleg és most, ha ezeken a napokon mondjuk valami süteményt eszek, körülbelül negyedannyi elég, mint azelőtt...túl édesnek érzem.
2011. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sajnos nekem is nagyon nehezen megy. Múlthéten voltunk nyaralni és sajnos elengedtem magam. most meg alig bírok visszarázódni:(
2011. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy hete kezdtem, de egyszer már végigcsináltam, és egy év alatt lement 30kg.Most megint belefogtam, egy hét alatt -5kg.Tudom, ez csak víz, meg salakanyag, de roppantul élvezem.És érdekes, egy cseppet sem kívánom a nehéz, zsíros kajákat,pedig azokat is megfőzöm a családomnak.
2011. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!