Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenkinek nehezen megy a...

Mindenkinek nehezen megy a fogyókúra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé.
2011. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, én ésszel csinálom..
2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hát nekem is most a legnehezebb..:S -6kgnál mintha megálltam volna.. :|
2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
még annál is nehezebben :S
2011. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: miért hogy cisnálod?
2011. aug. 2. 22:17
 6/13 anonim válasza:
nekem annyira nem eddig 1szer futottam 800métert meg 80 felülést másnap 50felülést plusz mimimálisan kevesebbet eszek ...és fogytam 2,5kg-t
2011. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem

napi séta 2 óra szobabicikli

reggeli: 2 sz graham kenyér+ 2sz csirkemellsonka, 1 sz light mozzarella sajt+uborka+paprika+paradicsom

tízórai: gyümölcs-ált 2 barack, 1 nagyobb alma, 2 db füge, 4 marék szeder

ebéd: leves-tészta nélküli, tojásleves v paradicsomleves, v valamilyen zöldségleves vagy van hogy gyümölcsleves

utána könnyű főzelék 8tök, spenót, sóska, káposzta) főtt tojással, vagy töltött sült zöldségek (sovány darálthús, túró, gomba, tojás-a töltelék)

vagy rakott zöldséges étel tojással vagy sovány darálthússal (káposzta/brokkoli, karfiol ilyenek)

vagy főtt krumpli 3-4 szem és fűszerezem, vagy rizs párolt zöldségekkel, savanyúsággal(csalamádé, káposztasaláta, paradicsomsaláta, kovászos ubroka, gyögynhagyma) sován ysertés/marha, pulyka, csirke hús , halak különböző féleképpen elkészítve (párolva, roston sütve, grillezve, főve stb) különböző fűszerekkel, zöldségekkel

uzsonna: 1 nagyobb sz dinnye

vacsora: zöldségek túróval vagy joghurttal

nekem könnyen megy és élvezem is:)

2011. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
22:45 én is ugyanezt csinálom,mégis olyan éhes vagyok:S
2011. aug. 2. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Heti 5-6x 30-40 perc futás, mindenhová gyalok és biciklivel közlekedem.


Számolom a kalóriákat, nem eszem szemetet, napi 3 liter vizet iszom, kb. ennyi :)


3 hónap alatt 2 ruhaméret, és ezerszer jobb a közérzetem, mint valaha. Életmódot váltottam, nem pedig egy "alig-várom-hogy-vége-legyen" diétát tartok.

2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
gyalog*, bocsi
2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!