Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kell...

Szerintetek mennyit kell fogynom? Nagyon undorító vagyok? (Képek lent! )

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 180 cm és 64kg.

Az utóbbi 1,5 éve sokat híztam, ezt itthon a szüleimtől és a testvéreimtől rendszeresen meg is kapom, hogy milyen kövér vagyok. Egy ideig nem zavart, de most, hogy már minden nap lekövéreznek, már nekem is feltűnt, hogy igazuk van. Egyetemen évfolyamtársaim azt mondják nem vagyok kövér, így már nem tudom kinek higgyek.

18 éves koromig szó szerint reggeltől estig ettem és mégis azt hitték a tanárok, hogy anorexiás vagyok, mert így is alultáplált voltam.

Ez az evészet már nem mehet, mert kinőttem magam és csak elraktározózódik, így nagy nehezen rávettem magamat, hogy 3 óránként egyek, de nem tudom megállni, hogy ne lakjak jól.


Már nem merek kimenni az utcára, mert azt hiszem, hogy mindenki a nagy fenekemet nézi és magában, azt mondja, hogy milyen igénytelen, kövér vagyok.

Ezt a nadrágot pedig muszáj hordanom lovagláshoz és rettentő rosszul érzem magam benne :(.


Légyszi csak normálsik válaszokat írjatok! Ne oylat, hogy "fú de széles a csípőd" stb, mert azon nem tudok változtatni. Tudom, hogy nagyon aránytalan a testem :(


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 8. 20:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te
2011. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Grrr...hát 18éves korodig úgy néztél ki mint egy rossz anorex. Most pont jó vagy, még egy 5kg hízással is ok lennél. Szóval,No para!
2011. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!