Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kell...

Szerintetek mennyit kell fogynom? Nagyon undorító vagyok? (Képek lent! )

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 180 cm és 64kg.

Az utóbbi 1,5 éve sokat híztam, ezt itthon a szüleimtől és a testvéreimtől rendszeresen meg is kapom, hogy milyen kövér vagyok. Egy ideig nem zavart, de most, hogy már minden nap lekövéreznek, már nekem is feltűnt, hogy igazuk van. Egyetemen évfolyamtársaim azt mondják nem vagyok kövér, így már nem tudom kinek higgyek.

18 éves koromig szó szerint reggeltől estig ettem és mégis azt hitték a tanárok, hogy anorexiás vagyok, mert így is alultáplált voltam.

Ez az evészet már nem mehet, mert kinőttem magam és csak elraktározózódik, így nagy nehezen rávettem magamat, hogy 3 óránként egyek, de nem tudom megállni, hogy ne lakjak jól.


Már nem merek kimenni az utcára, mert azt hiszem, hogy mindenki a nagy fenekemet nézi és magában, azt mondja, hogy milyen igénytelen, kövér vagyok.

Ezt a nadrágot pedig muszáj hordanom lovagláshoz és rettentő rosszul érzem magam benne :(.


Légyszi csak normálsik válaszokat írjatok! Ne oylat, hogy "fú de széles a csípőd" stb, mert azon nem tudok változtatni. Tudom, hogy nagyon aránytalan a testem :(


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 8. 20:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
ÉReztem hogy nem vagy kövér:) De ienen már fel sem húzom magam röhögök hogyan tenszed majd magad tönkre:PP
2011. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked/nekik kövér? Ne már! Linkelhetnél képet a családtagjaid alakjáról is,kíváncsi lennék,hogy ők milyenek,ha Te szerintük kövér vagy!


Neked nem fogyóznod kell,hanem egy kicsit sportolni,hogy formásodj,és eszedbe ne jusson fogyózni!


26/N

2011. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Te mibe vagy? Minden vagy csak nem kövér, de mi ez a gusztustalan nadrág? Ki sem emeli az alakodat, dobd ki a fenébe inkább az gusztustalan.
2011. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy kövér ,csak a csipöd elég széles. Kicsit aránytalan vagy.
2011. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Bírom a fogyókúra rovatban nyávogó, magukat sajnáltató vékony tizenéveseket. :D
2011. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Miért tenném magam tönkre? Őszinte válaszokat szerettem volna, mert nekem már mondanak mindent :(

Itthon azt mondják, hogy mekkora a s*ggem, aztán vissza kérdezek, hogy miért? Az a válasz, hogy "Jaj, nem úgy értettem..." De közben ha eszek, szólnak, hogy "már megint eszel? Meddig akarsz még hízni?"

2011. júl. 8. 20:42
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Max sportolj valamit,de nem kell fogynod.Lehet azt szokták meg h pipa szár lábad volt és ahoz képest lehet annak sok aki ugy látott,de nincs veled semmi gond.A súlyod teljesen jó,tényleg max kicsi feszesités meg formálás és kész.
2011. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ez lovaglónadrág, hétköznap nem ezt hordom.

Nem tehetek róla, hogy ilyen aránytalan :S

Milyen ruhával lehet eltakarni a széles csípőt?

2011. júl. 8. 20:43
 9/32 anonim ***** válasza:
Az első sort olvastam el, és máris látszott, hogy butaságot beszélsz. Aztán megnéztem a képeket, és bebizonyosodott. Ne hallgass a debil véleményekre.
2011. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

És formásítani hogy?

Ha állok, akkor a combomon kidudorodik a zsír. Az ellen mit lehet tenni?

2011. júl. 8. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!