Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kell...

Szerintetek mennyit kell fogynom? Nagyon undorító vagyok? (Képek lent! )

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 180 cm és 64kg.

Az utóbbi 1,5 éve sokat híztam, ezt itthon a szüleimtől és a testvéreimtől rendszeresen meg is kapom, hogy milyen kövér vagyok. Egy ideig nem zavart, de most, hogy már minden nap lekövéreznek, már nekem is feltűnt, hogy igazuk van. Egyetemen évfolyamtársaim azt mondják nem vagyok kövér, így már nem tudom kinek higgyek.

18 éves koromig szó szerint reggeltől estig ettem és mégis azt hitték a tanárok, hogy anorexiás vagyok, mert így is alultáplált voltam.

Ez az evészet már nem mehet, mert kinőttem magam és csak elraktározózódik, így nagy nehezen rávettem magamat, hogy 3 óránként egyek, de nem tudom megállni, hogy ne lakjak jól.


Már nem merek kimenni az utcára, mert azt hiszem, hogy mindenki a nagy fenekemet nézi és magában, azt mondja, hogy milyen igénytelen, kövér vagyok.

Ezt a nadrágot pedig muszáj hordanom lovagláshoz és rettentő rosszul érzem magam benne :(.


Légyszi csak normálsik válaszokat írjatok! Ne oylat, hogy "fú de széles a csípőd" stb, mert azon nem tudok változtatni. Tudom, hogy nagyon aránytalan a testem :(


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 8. 20:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hány centi a csípőd?
2011. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
90cm :S
2011. júl. 8. 20:52
 13/32 A kérdező kommentje:
A combommal és a fenekemmel van a legnagyobb bajom. Ha naponta biciklizek 3-7km-t és fizikai munkát végzek (lovak körül) az elég lenne?
2011. júl. 8. 20:55
 14/32 anonim ***** válasza:

Hallottál már az álomméretről (női)? 90-60-90?


Formásodni sok tornával!!

2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron ezt akarod olvasni: dagadt vagy sürgősen menj el zsírleszívásra, és utána se egyél, csak ha már 25 kg alatt leszel.

Basszus, mért nem fogod fel : nem vagy kövér, vagy mindenki rosszul lát, aki eddig válaszolt?

2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:

Úristen... :D

Nagyon nagyon nem kövér. :)

Ígyis inkább, mint egy anorexiás. Híznod kéne max. >.<

2011. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
Megnéztem a képeket és ez jutott először eszembe:Úristen hogy gondolhatja ez a lány azt hogy kövér??!! Másodszor ez jutott eszembe:milyen formás kis popsid van:)
2011. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy kövér!Sőt! Még kicsit nyeszlett is vagy. De az a nadrág az ritka gusztustalan és előnytelen,hiába lovaglónadrág,valami normálisabb ruhába is fotózhattad volna magad,mert így furán nézel ki,de ha jobban megzézzük akkor nem vagy aránytalan.
2011. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van az alakod, a csípőd szép nőies, semmi gond nincsen itt!

Láttál már kövér lányokat a korosztályodból, igaz? Sajnos vannak. Akkor biztosan tudsz különbséget tenni.

2011. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
küldtem pü-t. remélem nem csak egy unatkozó tizenéves vagy :)
2011. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!