Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kell...

Szerintetek mennyit kell fogynom? Nagyon undorító vagyok? (Képek lent! )

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 180 cm és 64kg.

Az utóbbi 1,5 éve sokat híztam, ezt itthon a szüleimtől és a testvéreimtől rendszeresen meg is kapom, hogy milyen kövér vagyok. Egy ideig nem zavart, de most, hogy már minden nap lekövéreznek, már nekem is feltűnt, hogy igazuk van. Egyetemen évfolyamtársaim azt mondják nem vagyok kövér, így már nem tudom kinek higgyek.

18 éves koromig szó szerint reggeltől estig ettem és mégis azt hitték a tanárok, hogy anorexiás vagyok, mert így is alultáplált voltam.

Ez az evészet már nem mehet, mert kinőttem magam és csak elraktározózódik, így nagy nehezen rávettem magamat, hogy 3 óránként egyek, de nem tudom megállni, hogy ne lakjak jól.


Már nem merek kimenni az utcára, mert azt hiszem, hogy mindenki a nagy fenekemet nézi és magában, azt mondja, hogy milyen igénytelen, kövér vagyok.

Ezt a nadrágot pedig muszáj hordanom lovagláshoz és rettentő rosszul érzem magam benne :(.


Légyszi csak normálsik válaszokat írjatok! Ne oylat, hogy "fú de széles a csípőd" stb, mert azon nem tudok változtatni. Tudom, hogy nagyon aránytalan a testem :(


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 8. 20:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

ma 21:12

Hát mit ne mondjak, közel nem áll a formáshoz, inkább síkság.

2011. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Nekem pont az a bajom, hogy kiáll a fenekem :S. Szokták mondani, hogy ne dugjam ki a s*ggem. De nem direkt, talán a

rossz a tartásom.


Teszek fel más nadrágban képet. De szerintem ez a farmer össze fogja a zsírt, vagy nem tudom.


[link]

2011. júl. 9. 07:28
 23/32 anonim ***** válasza:

Na ez már jó kép:)

És mégis ki kövérez le téged?Ajánlhatnál neki valami szemüveget mert súlyos vakságban szenved.

2011. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Kár érted, hogy ennyire súlyos önértékelési zavaraid vannak. És ezt komolyan mondom.
2011. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszel, és nem azért mert kövér vagy. Semmi formád nincs, a lábaid görbék, a feneked lapos, semmi melled. Fiús kinézeted van. Inkább híznod kéne mint fogynod
2011. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
basszus általánosban nem tanultatok geometriát?? az asztal lapos oldalról nézve, meg a deszka is lapos oldalról nézve de ez a csaj nem. igaz nem sok feneke van, mert HÍZNIA KELLENE de úgy csináltok mintha 0 feneke lenne
2011. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

18 éves koromig így néztem ki, ezért kicsit "sokként" ért, hogy ha folytatom az ész nélküli evést, az meg is látszik rajtam...

Mellem az van szerencsére, de rossz a tartásom és általában görnyedek.


[link]


Mit kellene csinálnom, hogy normálisan nézzek ki?

2011. júl. 9. 13:08
 28/32 anonim ***** válasza:

ma 11:34

Mért milyen legyen a deszka te gyökér? Szerintem mindenkinek van viszonyítási alap, ha meglát egy segget tudja milyen, és hidd el, örülnének neked ha jó formás segged lenne szóval ne szégyelld kérdzeő

2011. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Zabáljál, nem látszódik meg rajtad, nem vagy kövér, sőt sovány..
2011. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ezio_auditore neked meg nem ártana szövegértésből különórát venni. és még én vagyok a gyökér...
2011. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!