Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le az állandó...

Hogy győzzem le az állandó éhséget és az ezzel járó falánkságot a diétám alatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

egyél többször kevesebbet. igyál meg minden étkezés előtt egy jó nagy pohár vizet. szép lassan egyél, jól rágd meg az ételt. foglald el magad az étkezések között.

nekem az nagyon sokat segített ezeken kívül hogy előre megterveztem az aznapi vagy másnapi étrendemet.hogy mikor mit fogok enni. így nincs az hogy hűűű de éhes vagyok és gyorsan felfalom a hűtőt. mindig tudom mikor eszek kb legközelebb és tudom hogy mit és mennyit. sose egyél annyit hogy úgy érzed tele vagy.

2011. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antóniaa ***** válasza:
Minden agyban dől el. Ha álljt parancsolsz, menni fog.... ennyi az egész!
2011. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zuzuki ***** válasza:
Szedjél Rennie-t és rengeteg vizet igyál.Megeszel egy adag husit salátával,akkor igyál utána annyi vizet,amennyi beléd fér... Majd kezd el csökkenteni az adagot,hogy szűküljön a pocid.
2011. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a mozgást meg sem említitek a fogyás témánál, csak az evést meg az ivást. Pedig a mozgás a lényeg. Egy tininek falnia kell. És iszonyat sokat mozogni.
2011. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 zuzuki ***** válasza:
Már elnézést,de én sporttáplálkozással foglalkozom.:) Nem nekem kell előírni az edzéstervet.Azt hittem,hogy a mozgás magától értetődik.Ide már nem "pisilek",mert vannak szakemberek ebben a témában is... Pl. profi testépítők.Jól tudják ők,hogy "mifán" terem a szuper test.:)
2011. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy hanggal nem mondtam ,hogy tini vagyok ! És az edzés nem is volt kérdés ebben a témában !
2011. jún. 29. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, én asszociáltam oda. Mert hát fogyókurás kérdés volt. De igazad van. Már a kifejezésedből érezni, hogy téged frusztrál a saját falánkságod, és ezért ilyen rossz a kedved. Egyébként miért kell diétáznod?
2011. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert majdnem 90 kiló vagyok !
2011. júl. 1. 21:15
 9/12 anonim válasza:
100%
Hát igen, aztmondják hogy minden az agyban dől el... van benne valami... de egy biztos, ha teheted aludj minnél többet, akár egész napokat, én is ezt tetem mikor csak lehetett, mert legalább abban az időben sem ettem, sőt alvás közben ég a zsír is aztmondják:) nekem is kellene valami jó megoldás a fogyásra..:S:( aludni meg nem mindig lehet...
2011. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én folyamatosan szenvedek az éhségtől és nem igaz, hogy csak annyit mondasz: állj! ez olyan mint a cigi, soha nem cigiztem, de ez a vágy ugyanolyan lehet. 10 év alatt 49-ről 77-re híztam és a baj az, hogy a férjem mindvégig velem volt és látta az átalakulást és megundorodott tőlem. A szüleim is folyamatosan gúnyolódnak rajtam. Egyszer azt mondom magamban: igazuk van, hányok magamtól, a tükörben ugyan nem látom magam annyira kövérnek, de a fotókról egy igazi nagydarab lány "mosolyog" vissza ...máskor meg azt mondom: miért nem fogadnak el így, menjenek a fenébe :(( 2 napig tart a diéta, a tervezés, menü összeállítása és a nagy tervezgetés, aztán abbahagyom és lazán bevágok 1kg!! sült krumplit.


Most jött el AZ a hétfő!!!első körben kerestem magam mellé valakit és remélem tudjuk egymást húzni. heti 4 alkalom zumba lesz (régen táncoltam) és lemondok az édességről és a napi 5 dl folyadékot (ebből 3dl a reggeli tejeskávé) felviszem 2-3 literre.


ez a terv....

2011. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!