Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam-visszamentem dolgozn...

Lefogytam-visszamentem dolgozni-állandó éjszakába, eléggé fizikai munkában. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel fizikai munkát végzel ezért kell az energia. talán annyit tehetsz hogy próbálsz könnyebb ételeket enni éjszaka. de ha tartod a mostani diétádat amivel lefogytál akkor szerintem nem fogsz visszahízni.
2011. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez éjszakai meló felborítja a belső ketyegődet..de az állandó éjszaka még jobb talán,mint amikor valakinek nappal,éjjel,szabad és ez váltakozik,mert akkor a szervezet tényleg összezavarodik. végülis neked 'az éjszaka a nappalod' ,tehát nyugodtan ehetsz 5x kisebb adagot,hogy legyen energiád a munkához és az anyagcseréd se álljon le - csak mindezt most éjszaka.. amikor kelsz akkor reggelizz táplálóan, aztán ahhoz igazítsd a többi étkezésedet kb.3 órás kihagyással. arra figyelj,hogy 3-4 órával lefekvés előtt már ne egyél és akkor szerintem megtartod amit elértél :)
2011. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bányai Károly ***** válasza:
Másodikkal teljesen egyetértek. Annyit még hozzátennék, hogy fizikai munkánál sokan mondják, hogy húst kell enni, de ez nettó butaság. Többször kisebb adag szénhidráttartalmú étel, lehetőleg lassan felszívódó szénhidrátokkal. Ez adja az energiát. Lefekvés előtti utolsó étkezésnek kell tartalmaznia a fehérjét, ami pihenési szakaszban épül be az izmokba.
2011. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!