Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilo felesleg, sport nem...

20 kilo felesleg, sport nem az erösségem, hogy táplálkozzam, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
sajnos imádok enni.
2011. jún. 24. 15:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igazából bármi ideális, fogyás szempontjából inkább a mennyi a lényeg. Lekváros zsemlét is ehetsz, de abból csak egyet, max. kettőt. Ebédnél dettó.

Én nem hiszek ebben az "együnk reggelire abonettet, ebédre grillezett csirkemellet párolt zöldséggel, vacsorára meg csak túrót", mivel egyáltalán nem változatos.

Bármit lehet enni. Fogytam én már csokival is, csak elég keveset kellett enni belőle. Ezért írtam, hogy egyél amit eddig, csak csökkentsd le az adagot. Így nem drágább és nem kell átalakítani az étrended.

Az interneten megtalálható szinte midnen étel kalóriaértéke, de sok termékre rá is van írva. Azokkal kalkulálj, lődd be mondjuk, hogy 1800 kalóriánál nem eszel többet. Oszd be arányosan az étkezésekre, pl. 350+200+800+200+150, ebben benne van egy normális reggeli, ebéd, a többi étkezés meg kevesebb, összesen 1700 kalória, hogy ha kicsit túlfutnál, még mindig 1800 alatt maradj.

Egyébként a müzli kalóriatartalma kimondottan magas, szóval max. reggelire edd.

2011. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi,ez segít.

Ha este éhes vagyok zabpelyhet eszek gyümölcsöt kockázok bele tejjel egy kis müzlis tálkába.Akkor ez se jó vacsorára inkább reggeliként.Kalória számlálás,megnézem...

2011. jún. 24. 18:23
 13/18 anonim ***** válasza:
A tejnél jobban semmi sem hizlal. Tej helyett szójatejjel vagy zabtejjel edd a kását. Kicsit drágább de finomabb is! És nem hizlal!
2011. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Oké
2011. jún. 24. 19:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a valaszokat,nem erdekelnek.Vegre valaki aki bevallja hogy szeret enni,nem szeret sportolni,stb.Szerintem te sokkal boldogabb ember vagy mint sok lany akik a kepeiket rakjak fel hulla sovanyan es nyafognak milyen koverek.En azt tudom mondani barmennyi felesleg is legyen rajtad,sokkal jobb a tarsasagod mint egyeseke.
2011. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig dicséretes, hogy változtatni akar, és inkább támogatni és biztatni kellene, mint meggyőzni arról hogy milyen helyes ahogy él!


Ugyanis én mélységesen lenézem azt aki kövér. Nem azért, mert több kiló, mint más, vagy máshogy néz ki, hanem azért mert ezzel többet ÁRT!

2011. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyébként ugyanaz vagyok: enni én is imádok, csak hogy több szempontból is végiggondolom, mielőtt eszek. Az ételt is igyekszem tudatosan elkészíteni, nem úgy, hogy ennek úgy sem fáj, stb. gyorsan dobjunk össze valamit és zabáljunk. Ha kellően odafigyelsz és örömmel készíted az ételt félig már jól is laksz, mire elkészül! A sport nekem sem az erősségem, de így akkor eszek amikor megkívánom, és annyit, amennyi belém fér, mégsem hízok el, sőt átlag alatti a testtömegem!


Arra hogy mit egyél, pedig egy dolgot tudok mondani: egyél minél több tofut, ugyanis az laktat, tápláló de nem hizlal olyan mértékben mint például a húsételek. Én egyáltalán nem eszem húst, és ezt javasolnám neked is, de persze tudom hogy nehéz lehet hirtelen belevágni egy ilyen dologba.


Remélem, hogy érnek majd valamit a tanácsaim, még ha néha kicsit nyersen is fogalmaztam! Sok sikert kívánok!


F/18

2011. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A tofut még nem próbáltam csak hallottam,hogy íztelen.

Megpróbálom,Köszi!

2011. jún. 25. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!