Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen lábakat akarok hogyan?

Ilyen lábakat akarok hogyan?

2011. jún. 1. 20:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Persze transzi.Ha értenél hozzá,akkor tudnád,hogy csak a verseny előtti egy hónapban ilyen alacsony a testzsírja.Formán kívül kicsit magasabb.

[link]

És az is figyelemre méltó,hogy kb 38-40 éves a csaj,úgy hozza mindezt.

2011. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

És ha ilyen lábaid lennének, helyrebillenne a világképed?:) Úgy irigylem azokat, akiknek mindössze az az életcéljuk, hogy erre vagy arra a ringyóra hasonlíthassanak akit magazinokban vagy akármilyen ostoba divatbemutatón láttak... de biztosan nem a te hibád, gondolom úgy 12-14 éves lehetsz.

Amúgy hiába lesz ilyen a lábad, az esélye, hogy szupermodell legyél, kb egy a millióhoz.. :S

Ha mégis próbálkozol, én a sportot ajánlom. Elliptikus tréner, hosszútávfutás, ilyenek.

2011. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Na hat utolso valaszolo :)

Te aztan sokat tudsz a világrol.

Mindenkinek vannak eletceljai ezt igy megsugom .. draga baratom nemtudom mennyire ismered az IMG modell managmentet de elmondom neked hogy New yorkbol miattam utaztak ide hogy megnezzenek.. fiatalsagomat hibanak talaltak es jovonyaron ismet jönnek hogy megnezzenek ezert szeretnek ilyen labakat szoval a supermodellsegemhez neked semmi közöd és mielött elkezdenel itélkezni gondolkodhatnal segfej..:)es nem supermodell akarok lenni hanem vekony mellekesen 16 eves vagyok .

2011. jún. 2. 14:18
 34/36 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. ezek a méreteim mint neked, és nekem se ilyenek a lábaim, úgyhogy éppen ezen dolgozom én is. :) Én nem fogytam semennyit se, viszont centikben látszik a lábaimon, hogy vékonyabb lett, mert szinte egyáltalán nem eszem kenyeret, vagy ha muszáj akkor rozskenyeret, semmi édességet nem eszem, csak gyümölcsjoghurtot, és abbahagytam az aktív edzést, mert szerintem attól is vastagodtak a lábaim.. Itthon csinálok a belső combomra egy gyakorlatot, ami szerintem nagyon jó.(Hanyatt fekszem a földön, felemelem mindkét lábam, és kinyitom terpeszbe, aztán összezárom, de ezt jó lassan, és napi 2*50-et csinálok belőle, ettől(?) a combom már 3 cm-t vékonyodott kb. 1 hónap alatt!) Nemsokára pedig veszek pilates bérletet, mert nagyon sok vékony sztár és modell ezt csinálja, pl. Dakota Fanning is, és a neten is azt írják, hogy nyújtja az izmokat, és vékony leszel tőle mindenhol. Remélem segítettem!:) Egyébként szerintem is elég ronda az a fitnessz modell..

16/L

2011. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Akkor gratula, hogy 16 évesen egy 12 évesé a gondolkodásmódod. Amúgy nem, nem hallottam ilyesmiről:) de nem is érdekel.
2011. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
És néha forgasd a Magyar Helyesírási Szótár lapjait...
2011. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!