Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen lábakat akarok hogyan?

Ilyen lábakat akarok hogyan?

2011. jún. 1. 20:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudatlanok ők, csak irígyek és lusták. Attól mert ők nemtudják elérni az áhított alakot egyből általánosítanak, hogy másnak sem sikerülhet.
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
De örülök, hogy nem a vékony, hanem a combos csajok tetszenek :D Én is olyat akartam, mint a kérdező, mert olyan, mint a másik linkes... na ezt jól megmondtam :D
2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

húúú b.szod!az nem női alak, hanem tényleg botsáska láb ill. "test" és nem a sporttól hanem a nem evéstől,az látszik rajta rendesen!!!


a fitt modell csaj,na ő a nő!!! :)))


és nem manus vagyok...

2011. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
ha ilyen lábad lesz, lehet hogy kapsz egy jó modell állást, de senki nem akar majd megdugni. Ez kell neked?
2011. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a fitness modell ott van a szeren!
2011. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

a fitness modell nem tetszik

en erol nem tehetek hogy ez minden vagyam kiskorom ota hogy olyan nagyon vekony lehessek mint ez a lany ...vekony vagyok en is (csak a csontozatom eros) de nem elegge es mar kiprobaltam mindent de arra meg nem tudom ra venni magam hogy ne egyek ..dietahoz meg nem ertek vagy eszek vag ynem .. szalkasitani meg valoszinuleg elkezdek

2011. jún. 1. 21:52
 27/36 anonim ***** válasza:

178cm 58kg az már majdnemhogy kórosan sovány.


Ha ennél csontosabb akarsz lenni, akkor a probléma nem a derekad körül van, hanem a koponyádon belül. Komolyan mondom, nem basztatás képpen.


A nő az általad linkelt videóban meg tök szép meg minden, csak egy gebe, egészségtelen valami, akiről ha lekerül a ruha elveszti a vonzerejét. Felejtsd el.

2011. jún. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Szerintem tök szép a modell akit linkeltél, arcra is és nekem is tetszik a lába. Sajnos nekem nem lehet ilyen hosszú mert 166 cm vagyok:((((

Lehet kérdező, h neked erősebb a csontozatod és ezért van olyan amilyen. Törődj bele, amúgy de jó neked hogy ilyen magas vagy!

2011. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A fitt modell nem tetszik. Túl izmos és olyan férfias.
2011. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

nem törödök:D mert tudom hogy ha kicsit fogynek 4 kilot ilyen lenne :D

a fitness modell meg egy transzi .

2011. jún. 2. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!