Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hátráltatja a fogyásomat a...

Hátráltatja a fogyásomat a croissant?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok ilyesmiket vinni a suliba. Ma míg beértem megromlott a szendvicsem...

Szóval viszek egy ilyen virslis croissant és egy sajtos rolót (sajtos-tejfölös krém van benne, kb 13 cm hosszú és 5 cm vastag)

Ez nagyon nagy baj?:S

(indulás előtt megeszek 100 g csirkemellsonkát, hogy legyen valami fehérje is..)


2011. máj. 23. 17:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
mi lenne ha sonka helyett (ami a legkönnyebben romlik) inkább sima vajas zsömlét ennél?
2011. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Álomsúly az, amikor már a testzsír%-om a megfelelő intervallumban lesz és látszik a kocka a hasamon :D

Szóval határ a csillagos ég.


A sima vajas zsemle miért lenne jó? Semmi fehérje... Amúgy utálom a vajat. :D


Amit valamelyikőtök írt, azokat majd kipróbálom :)


(Ma még viszek ilyen sonkásat, aztán meglátom.. Lehet csak balszerencsés nap volt)

2011. máj. 24. 06:02
 23/23 anonim ***** válasza:

ez jóóó:)))remélem sikerül majd! (mmint a kockás has, nekem is volt, és írtó jól néztem ki vele)

lány, vagy fiú vagy?:)

2011. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!