Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hátráltatja a fogyásomat a...

Hátráltatja a fogyásomat a croissant?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok ilyesmiket vinni a suliba. Ma míg beértem megromlott a szendvicsem...

Szóval viszek egy ilyen virslis croissant és egy sajtos rolót (sajtos-tejfölös krém van benne, kb 13 cm hosszú és 5 cm vastag)

Ez nagyon nagy baj?:S

(indulás előtt megeszek 100 g csirkemellsonkát, hogy legyen valami fehérje is..)


2011. máj. 23. 17:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Hát nem nagyon jó fogyni egy ilyen kaja.
2011. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
végülis, csak szénhidrát meg zsír, a virsli meg hulladékkaja... de ha ettől akarsz fogyni... gratulálok. XD Ez jó kis kalóriabomba. És nemtom mit csinálsz a szendviccsel, még ilyen időben se romlott meg soha a kajám. O_o De vegyél egy jégakkut és dobd mellé legközelebb.
2011. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13cm hosszú az elég kicsi
2011. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

mi az hogy megromlott a szendvicsed míg beértél? :)

egy szendvics nem romlik meg pár óra alatt

2011. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem hátráltatja ha lemozgod. 1db sajtos roló 400kcal, ez 1 óra kocogás vagy fél óra gyors futás.
2011. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát akkor marhajó...


És igen megromlott. megcsináltam fél 7-kor, és fél 8-kor ki kellett dobnom..


Ráadásul amikor 7 órám van, akkor kb 5. óra előtt is eszek, az tuti megromlik.. :S


Akkor mit vigyek?

2011. máj. 23. 18:04
 7/23 A kérdező kommentje:
Suliban van szendvics, de az fehérkenyérből/zsemléből van, és vaj is van benne.. :S szóval az is felejtős..
2011. máj. 23. 18:05
 8/23 anonim ***** válasza:

jaj imádom ezeket a dumákat, hogy muszáj egyek csokit meg muszáj egyek azt mert ezt és ezt csinálok, és az meg az nélkül nem bírom ki..

hát figyelj egyél, de lefogyni nem fogsz!

én úgy húzok ki napi 6-7 órát hogy délig csak gyümölcsöt eszem..képzeld..úgy hogy tesióráink is vannak csak gyümölcs! mert tudod én fogyni akarok.. elősegíti a délig.gyümölcs a méregtelenítést.magyarul a fogyás.t

2011. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem romlik meg, hanem csak összeolvad és összefolyik benne a sajt meg ezek..de nemromlik meg!!
2011. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szuper, én viszont nem lakok jól a gyümölccsel :)

Ráadásul 1-2 órával később csak éhesebb leszek..


Az meg már csak a te bajod, hogy nem reggelizel normálisan. Én ha akarnám sem tudnám ezt megcsinálni, mert megőrülnék a gyomorfájdalomtól. Ez van. Elfogadod vagy beszólogatsz.. :) Attól, hogy neked ez így jó, nekem nem.

2011. máj. 23. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!