Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hátráltatja a fogyásomat a...

Hátráltatja a fogyásomat a croissant?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok ilyesmiket vinni a suliba. Ma míg beértem megromlott a szendvicsem...

Szóval viszek egy ilyen virslis croissant és egy sajtos rolót (sajtos-tejfölös krém van benne, kb 13 cm hosszú és 5 cm vastag)

Ez nagyon nagy baj?:S

(indulás előtt megeszek 100 g csirkemellsonkát, hogy legyen valami fehérje is..)


2011. máj. 23. 17:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Sajt nem is volt benne.. :DD

Sonka volt benne csak. És ROMLOTT volt. Ne magyarázd már meg nekem légyszíves, hogy romlott volt-e :DDD

2011. máj. 23. 18:12
 12/23 anonim ***** válasza:

és miből vetted észre hogy romlott volt, például zöld volt, vagy büdös?

mert a sonka se romlik meg egy óra alatt, nyilván már eleve romlott volt.

2011. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy beleharaptam és ki kellett köpnöm, annyira rossz volt. Beleszagoltam és majdnem elhánytam magam.

Nagyon érzékeny a szaglásom és az ízérzékelésem, szóval ha csak egy kicsit volt romlott, az nekem már olyan, mintha hetek óta állna ott.


Amúgy reggel bontottam fel, és nem is járt le.

2011. máj. 23. 18:30
 14/23 anonim ***** válasza:

akkor meg alapból nem kéne romlott kaját enni. nem a kajád romlott meg, hanem romlott alapanyagokból csináltad, és ezt azt hiszem el lehet kerülni ha frissből csinálod.

amúgy ha meg ennyire szükséged van a hizlaló croisantodra akkor egyed de fogyni nem fogsz tőle azt garantálom!

2011. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ha tudnál értelmezni egy mondatot, akkor nem írnál ilyeneket. Írtam, hogy akkor bontottam fel. Még ettem is belőle 1-2 szeletet otthon és teljesen jó volt.


Amúgy a lekezelő stílusodból kicsit vegyél vissza kisanyám, mert nem kicsit vagy nevetséges :)


Egy kérdés miatt nem kéne így reagálnod, különben leadtam már 30 kg-t, szóval tudom, mit hogy csinálok.. :) Mindent én sem tudhatok kcal-ra és g-ra pontosan.. :))

2011. máj. 23. 18:47
 16/23 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt NEM ROMLIK MEG a sonka! Én is vittem már, kicsit érdekesebb szaga lett, én is azt hittem, rossz, de nem volt.

:)

2011. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha meg 30 kg-t leadtál akkor meg nem mindegy? :/...
2011. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Miért lenne mind1???


Az előzőnek meg köszi, akkor megpróbálom holnap is, hátha.. :/

2011. máj. 23. 19:24
 19/23 anonim ***** válasza:

vigyél sima teljes kiőrlésű kiflit/kenyeret és vigyél hozzá sós lében lévő tonhalkonzervet és zöldséget, ha reggel eszed és 12 óra felé gyümölcs tuti hogy kibírod míg hazaérsz

vagy vigyél zabpelyhet gyümölccsel, süss otthon zabpehelyből süteményt

joghurtot vigyél vagy kefírt zabpehely, gyümölcs

párolt husi

nem lehet hogy megromoljon én nekem a kefír nem romlik meg 5 óra alatt pedig nagyon meleg van a termünkbe

vagy vigyél abonetett, korpás kekszeket stb

vagy egyél otthon reggelire bőségesen így kihúzod gyümölcsökkel

2011. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

szia!

én amondó vagyok, hogy egyszer-egyszer nem árt.

de ne mindennap:)ebben a melegben én a következőt csinálom:

először is alaposan becsomagolom a szendvicsemet, aztán jól zárható dobozba rakom. és a táskámban a hűvös vizem mellé teszem. eddig még nem volt vele probléma!


ja és gratulálok az eddigi fogyásodhoz, nem semmi! megkérdezhetem mennyi az álomsúly?:)

2011. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!