Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csokifüggöség? Hogyan lehet...

Csokifüggöség? Hogyan lehet leszokni az edessegrol?

Figyelt kérdés
Azt hiszem csokifuggo vagyok , ez nagyjabol egy eve lehet igy , ami alatt felszedtem jo 10 kg-ot. Nem volt megfelelo az eletem, igaz , most sem az , csak kezdek beletorodni. Viszont az edesseg iranti vagyamat nem tudom elhagyni. Nem telik el ugy nap , hogy ne egyek ha csak egy kockat is , de ahhoz vennem kell, mert otthonrol kidobom egy eros pillanatomban. Aztan amikor megvan mar sokszor nem birom abbahagyni.Ha nem eszem ingerult vagyok es ideges. Ez fuggoseg! Hogyan valtoztassak rajta ? Segitsetek !
2009. márc. 13. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te vagy az egyetlen,aki ilyen problémával küzd. Lássuk: én is igy vagyok vele, elmegyünk vendégségbe stb. kinálnak csokival, desszertel ,ott nemet tudok mondani. =) Aztán, pár nappal késöbb, jövök haza sulibol és veszek egy-egy csomag cukrot, egy tábla csokit, egy kis kekszet... Itt van néhány jó tanács, hogy kikerüld az ilyen nassolásokat: -Hogyha szomorú vagy, semmi képp se egyél vigyasztalásbol!! - Nézd meg, hogyha azt a csokit megeszed, mi fog változni (pl. jobb lesz töle az életed? -nem.) -mennyit hizol töle, nézd meg, hogy ha azt a csokit megeszed,mennyit hizol töle. Először semmiképp se próbálj megszabadulni az édességtöl teljesen, hiszen ez ugyis lehetetlen. Gondold végig, hogy egy héten,egy honapban mennyi a maximális mennyiség. pl: minden héten 15 deka csoki... stb. :) minden honapban vegyél el kicsit az édesség mennyiségéböl, végül teljesen kioktatod az étrendedböl- és nem fogod hiányolni! nekem bevált! :) sok sikert hozzá! :)
2009. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy igazad van ! Valamit tennem kell, mert mar magamat sem birom elviselni !
2009. márc. 16. 15:02
 13/13 anonim válasza:
Edd tele magad csokoládéval amennyi beléd fér de komolyan!! Én Mikulásra annyit ettem hogy ha meglátom a csokoládét rám jön a hányinger!! Fujjj..:@@@ Helyette zöldéget gyümölcsöt eszek és sokat tornázok jobban érzem magamat, ki egyensúlyozottaban :)
2011. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!