Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni az...

Hogyan lehet leszokni az edessegrol?

Figyelt kérdés

Nagy gondba vagyok :(

gyerekkorom ota nem taplalkozok rendesen, fott etelt egy honapba 4-5szor eszek, meg hidegkajakot es szalmakrumplit pizzat ... hejette viszont edesseget. foleg reggel es este annyira kivanom, hogy rendesen nem birom ki hogy ne egyek edesseget ... mit tehetnek?hogyan szokhatnek le? nem fogyokura miatt akarom, az alakom jo, hanem az egeszsegem miatt.


2011. febr. 12. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a múltkor jó sokáig meg tudtam állni, hogy ne egyek édességet.(amúgy minden nap eszem egy csokit)


Igaz én beteg voltam 2 hétig(ment a hasam, csak főtt krumplit, kekszet meg ropit ettem). Mikor végre ehettem rendes kajákat a csokit már nem is kívántam.

Mondjuk mikor már ehettem azt amit akartam szinte 5 percenként mást kívántam meg.De ezzel nem kell törődni.Elmúlik.


Nem arra biztatlak,hogy most rontsd el a gyomrod :) Hanem ha egy kis ideig kibírod édesség nélkül,akkor utána már ne is fogod kívánni.Csak kitartás kell hozzá!Sok sikert! :)



21/L

2011. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!