Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a csokifüggőségről?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és ez sajnos nem csak szóbeszéd, ilyen tényleg van. Mindenképpen le szeretnék szokni a csokiról (édességről). Teljesen szétroncsolja a fogaimat, és fogyni sem tudok tőle:( Ha elkezdek egy diétát, a napi kaját betartom, mozgok is, de csoki nélkül nem bírok ki még egy napot sem és így mindennek hiába:S

Milyen módja van annak, hogy leszokjak róla??? Vélemények, tapasztalatok?


2011. máj. 17. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A-K-A-R-A-T-E-R-Ô...
2011. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont úgy, ahogy a többi függőséget okozó dologról: cigi, pia, szerencsejáték, kábítószert. Baromi kemény akarattal.


(Ui: ha a napi csoki "szétroncsolja" a fogaidat, akkor ott más probléma is lehet, főleg, ha napi 2-szer mosod őket.)

2011. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ááá, kort, nemet írjál már! több segítséget tudunk adni úgy!
2011. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én úgy hallottam, diéta közben, Zsázsalevelet kell rágni csoki helyett. DE CSAK RÁGNI! LENYELNI NEM SZABAD! :)
2011. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom..nagyon nehéz.Én 20 évig cigiztem,és egyik reggel azt mondtam,vége,letettem.Ennek több mint 7 éve,azóta egyetlen szálat sem szívtam el.De hogy csokiról hogy kell leszokni,azt sajnos nem tudom.De nagyon nagyon szeretném tudni ezt a titkot Én is.
2011. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vree ***** válasza:

Egy titka van, nem szabad enni. :D


Nem tudnál átszokni valami kevésbé ártalmas dologra? Egyébként ha az ember boldogsághormonfüggő az lehet a stressz miatt, szóval keress nyugisabb munkát? Meg fehüdj le időben meg ilyenek. A kávét is azért issza az ember mert szüksége van egy "rúgásra" hogy a teljes kimerülést el tudja kerülni, de ennek csak az a titka hogy olyan életritmusban kell élni ami nem szívja el az energiáidat, hogy állandóan ilyen "vésztartalékra" szorulj. (Ha fáradt vagy feküdj le, ha letargikus vagy dolgozz.) Nem tudom a megkívánás is mennyire szokás kérdése. Igazából miót az agyam nem győzi meg magát hogy az édességtől/tartalmas kajáktól "jobban leszek" (ami így is van: zöldségfogyasztástól, nehéz kaják vagy cukros dolgok nélkül sokkal energikusabban telik a napom), nem kívánom.

2011. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyél annyi csokit, amennyi csak beléd fér, dugd le a két ujjad jó mélyre és hányd ki. Én így utáltam meg egy életre a csokit, sose eszek. A hányás rosszullét eremdénye volt igaz, nem szándékos.
2011. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!