Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A gyorskaja annyira finom,...

A gyorskaja annyira finom, hogy lehet leszokni róla?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, imádom a mekis kaját. Az nem megy, hogy "egyél kevesebbet", nálam egy royal burger, szalmakrumpli, fagyi és shake alap ! Nálatok hogy van ez ? :-D
2010. szept. 9. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

Tudatosan táplálkozom, pl. nem eszem húst.

Ja, és nem tudok ennyit enni egyszerre.


Meg nekünk sosem lehetett rendszeresen ott enni. Zsé... nem szoktam rá. :)

2010. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Én a kínai kaját díjazom. Töredék ár, hatalmas adagok, aranyos személyzet.
2010. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádtam, aztán megnéztem a super size me t.. Azota rá se tudok nezni..
2010. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Én nem eszem.Max 2 havonta 1x. Egyrészt nincs pénzem egy marék sajtburgerre 500 ft-ot kiadni, másrészt egészségtelen,nem laktat, hizlal és függőséget okoz (patkányokon bizonyított: [link] ).Szerintem egyszerűen ne menj be és ne egyél. Vegyél helyette rendes főtt kaját!
2010. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
20:19- A kinai kaja is finom, de a meki olyan függőséget okoz..........olyan finnoom
2010. szept. 9. 20:23
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem dolgozol meg a pénzért, amiből veszed. Amint elkezdesz dolgozni, máris leszoksz erről a drága kajáról.
2010. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Super Size Me-t én is néztem, de az az ember ott evett hetekig, nem is csoda, hogy rosszul volt


A krumplis dolgot meg nem tudom elhinni. Én nem mondom, hogy egészséges, de az nem lehet, hogy olyan káros legyen, akkor már egy csomó feljelentésük lenne és belenne tiltva

Szerintem

2010. szept. 9. 20:25
 8/27 A kérdező kommentje:
Megdolgozni ? Nem állok ott és különben is suli van
2010. szept. 9. 20:26
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Én nem szeretem a gyorskaját, sem a kólát.

Kínai, az jó. Vigyél otthonról szendvicset!

2010. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
80%
A tudatos táplálkozás a felnőtt élet egyik fontos része. Majd megtanulod, ha idősebb leszel. Addig pedig a szüleid felelőssége lenne, hogy vigyázzanak arra, hogy mit eszel... Én ennyi idősen épp annyi pénzt kaptam, hogy az iskolai szereket megvegyem. Meg nem is ettem volna ilyen kaját, ha hozzám vágják sem, de ez már ízlés kérdése. Ha lesz gyereked, rá majd főznöd kell.
2010. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!