Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A gyorskaja annyira finom,...

A gyorskaja annyira finom, hogy lehet leszokni róla?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, imádom a mekis kaját. Az nem megy, hogy "egyél kevesebbet", nálam egy royal burger, szalmakrumpli, fagyi és shake alap ! Nálatok hogy van ez ? :-D
2010. szept. 9. 20:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem okoz függőséget ezt csak beléd beszélik.Valszeg azért eszed azt mert mikor kicsi voltál is sokszor tömtek ilyennel.Amúgy nekem könnyű mert voltam anorexiás sajnos,és alapból nem bírok ennyit és ilyet enni,mert zsíros és tele van minden szarral.Kb semmi nem igazi benne.

Csak kérdezd meg a mekis ismerőseid,hogy mitcsinálnak ott a kajával.Vagy ha nincs...egy kis ízelítő.Ha leesik a kaja akkor simán felveszik,és megcsinálják.Ha penészes,akkor csak azokat a részeket veszik ki amik penészesek,a többit megcsinálják,akkoris ha egy zacsiba volt.Romlott a tej?Sebaj,mehet a shakebe vagy a kávéba.Nem ennék ott.

2010. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
20:29- Na jó, ez elég volt :-D
2010. szept. 9. 20:30
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Jaja!!! Oszt társaim melóznak ott. Mindig azt mondják ha itt melóznátok és belelátnátok a dolgokba akkor biztos nem ennétek meg.. Persze hatalmas röhögés közepette..


Amúgy nem tudom de a mi baráti körünkben k*rva gáz mekiben enni.. Inkább elmegyünk pizzázni, vagy kínaizni..

2010. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Számomra (plusz eddig mindenki halálra zabálta magát a főztömből) a saját kajáim finomabbak, mint a mekisek. Persze lehet Neked nem ízlene, de szerintem tanulj meg főzni, leendő párod is értékelné és Neked is egyszerűbb, ha nem elköltözés után hívod fel szülőket, hogy mikor forr a víz és találod ki, hogy kell fűszerezni az ételeket, hogy a saját főztöd rabja legyél :)


Sok barátom panaszkodott már, hogy nem talált még egy olyan lányt, aki legalább kicsit tud főzni, illetve az is meglepte az embereket, amikor azt mondtam, hogy a barátommal nem menzán eszünk/rendelük/gyorskaja, hanem főzök (ekkor 20 voltam).

22/L

2010. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

20:33- Hát jó nektek

Én sem járnék oda, de mindig mozi után odahúz a társaság

Sebaj, legközelebb elmegyek és beülök egy kinaiba és ott falatozok egyedül

2010. szept. 9. 20:35
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan Pláza, ahol az összes étterem kajáldája egyben van? Akkor csak a sorba kéne egyedül állnod ;)
2010. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


Ne foglalkozz a sok irigy, sóher beíróval, naná, hogy ők is tömnék magukba a sajtburgereket, ha lenne rá pénzük...

Röhögnöm kell a "tudatos táplálkozókon" is (ők nem esznek húst)... :-DDDDD


Azt se vedd be, hogy penészes húst meg leesett ételeket tálalnak a vevőknek, ott, ahol 10 perc után kötelező kidobni a hamburgert?! Iszonyú szigorú követelmények vannak, nem kockáztatnának ilyet, hogy bezárják az egész kócerájt, ha elkapja őket az ANTSZ!


Semmi bajod nem lesz a hamburgerektől, nyugodtan egyed, én is imádom! Nem véletlen, hogy az egész világon mindenütt tömegek mennek naponta a McDonalds éttermekbe!!!


Az aszott "tudatos táplálkozók" meg rágcsálják csak a korpás kenyerüket lucerna-csírával megszórva!... :-DDDD

2010. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
67%

Vajon mikor tanulsz? Ha a társasággal mindig moziba mentek utána a mekibe?

Én soha nem ennék ott,mert nagyon rossz a kaja. Csak nálad az divat!

2010. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
20:45- Erre én is sokszor gondoltam. A McDonald's a világon a legelterjettebb gyorsétteremlánc, nem tudom elhinni, hogy kockáztatnának.
2010. szept. 9. 20:48
 20/27 A kérdező kommentje:
20:47- Hogy kerül ide a tanulás ? Ja, hogy azt mondtam, hogy suli van ? Nem az volt a lényeg, hanem hogy én nem szorulok munkára. Igen, apáméknak van pénzük. Most szégyelnem kéne vagy mi ?
2010. szept. 9. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!