Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A gyorskaja annyira finom,...

A gyorskaja annyira finom, hogy lehet leszokni róla?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, imádom a mekis kaját. Az nem megy, hogy "egyél kevesebbet", nálam egy royal burger, szalmakrumpli, fagyi és shake alap ! Nálatok hogy van ez ? :-D
2010. szept. 9. 20:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

20:45


Köszi szépen a bókokat. Én piszkosul nem kívánom sem a húst, sem pedig a sajtburgert. Ezt szívtad.

Ha meg lenne pénzem, biztos másra költeném.


Ez teljesen egyénfüggő én pl. nem szapulok érte senkit, akkor kérlek te se tedd...


És nem kell azt hinni, hogy minden állatokat szerető ember, aki nem eszik húst, valami hülye csóró. Mert vannak finom húspótló ételek, amik nem olcsóak.

És én is kemény 20 éves vagyok, lehet ájuldozni. 14 évesen eldöntöttem, hogy nem tudom elviselni,hogy ölik az állatokat, mivel előtte én is ettem húst, nem ment az átállás úgy, hogy hip-hop, nincs több hús, meg a család is ellene volt, de 5 év alatt teljesen át tudtam állni.


Az első

2010. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%
20:45 te idióta!!! Nézd már meg a sok hülye amerikait minden második elhízott!!! Szerinted mitől ha nem a gyors kajától te majom!!! Rohadtul nem a pénzről van szó.. Komoly körökben igen is gáz ilyen helyeken enni. Szóval most, hogy te a mekibe kajálsz 300ft ért sajtburgert attól nem leszel faszagyerek sőt.. Legutolsó kajálásunk főnökkel étteremben: 1 szelet csoki torta + zöld tea 3800 Ft.. Adott 5000 ret pincérnek.. Akkor ettől én most király vagyok ezzel villognom kellene? Sok csicska azt hiszi otthagy 1000 ft ot hamburgerre akkor ő már valaki.. Ez mind a dzsentrik helye.. Nagyon el vagytok tévedve ha nektek a McDonalds presztizs hely..
2010. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

szerintem semmi gond nincs azzal ha valaki 1szer 1szer bekejál ott, DE fontos h ne válljon függövé..

az amerikaiak azért olyan kövérek mert ott a kajákba mesterséges aromákat raknak.. nah meg persze annyi pénzük van h nincs már mire költeniük..:S

2010. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
A gyors kaja drága ha neked kell majd fizetni leszoksz róla.
2010. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
34%

20:45

Én holnap ebédre sertésszivet pirítok fokhagymás olajon, aztán só bors rá, most meg pirosra-ropogósra sütött csirkefarhátból zabáltam be.

Fel se tűnne ha bezárna az összes McDonald's. Ha sok pénzem lenne se akarnám ott elkölteni.

(Nem eszek egyébként ilyen gyakran húst, csak most pont így jött ki, általában hetente 1x, illetve, ha többször akkor halat eszek vagy tintahalat )

Azt meg nem értem miért kell elítélni valakit mert nem eszik húst vagy más ételeket szeret. Részemről elfogadom, hogy ilyen az élet, engem is férgek fognak felzabálni majd, de tiszteletben tartom, ha a másik ember nem így vélekedik. Nővérem se eszik húst, de ő az ízét nem szereti. Én meg azt nem birom elviselni -néhány kivétellel- ha a növényeket megsütik, megfőzik és aztán puhára főtt növénydarabokat kell ennem. Ha nem darabos akkor ok.

Imádok nyáron mindenféle gyümölcsből krémleveseket készíteni, a saját hamburgeremet meg úgy elkészíteni, ahogy nekem jó.

2010. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

Hááát...kedves kérdező!

Ha mindennap ezt eszed ebédre, akkor respect, hogy még nem untad meg...én mekibe max télen hajnalban tévedek be, amikor az alkoholt le kéne kötni valami ennivalóval és csak az van nyitva..de akkor is csak egy szimpla mcchikent tolunk le haverokkal.

Csodálom, hogy lány létedre beéred ezzel az igénytelen kajával... ehetnél pl salátát, rendes husit megbolondítva ízfokozómentes mártással, shake helyett igazi gyümölcsből készítenél turmixot otthon, fagyit meg nem automatikusan kajolni két pofára minden nap.

Egyébként meg: hol a vitamin, rostanyag ezekben az ételekben? És ugye egyből mosol utánuk fogat...:D

ja és biztos gyors az anyagcseréd, ha nem híztál el ettől, azt hozzátenném.


Kérdésedre válaszolva: én világéletemben változatosan ettem, néha hús salival, máskor főzelék, megint máskor muszaka, esetleg makaróni stb...így számomra elképzelhetetlen, hogy csaksi kizárólag mekis kaján éljek=)

2010. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

3hónapig nem kajálsz ott, simán leszoksz. Legközelebbi ott kajálásodkor már nem fogod annyira kívánni. Vagyis én így voltam vele :)

Akkor már inkább elmegyek egy étterembe, ugyanannyi pénzért dupla annyi kaját kapok...

2010. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!