Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? (kép)

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom,hogy nem tinilány vagyok!! Közel 30éves nő aki már édesanya is.Csak kb.2éve drasztikus életmódváltást vittem véghez aminek jelen pillanatban ez az eredménye. -13kg. Sokat sportolok,és igyekszem jól enni. Tényleg kíváncsi vagyok a kívülállók véleményére:)

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 15. 11:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék így kinézni 30évesen
2011. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fantasztikusan nézel ki:) De azért oldalról nézve még mindig dudorodik ott valami hastájékon. De ezt a megjegyzést nyugodtan hagyd figyelmen kívül:) Büszke lehetsz magadra, én is így akarok kinézni 30évesen.
2011. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
hát az a kis dudor a szülés "maradéka"még:)))
2011. máj. 15. 12:30
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, aki a képet kérte:)

Szerintem akkor is jól néztél ki, most pedig még jobban:D irigyellek, mert nekem 10 kg-t kéne fogynom h jól nézzek ki, és mindig belekezdek, de nem tudok ellenállni...:( gratulálok a kitartásodhoz!

2011. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm,köszönöm:))))) Hidd el csak AKARAT!!! kérdése:)
2011. máj. 15. 12:35
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az alakodhoz, és a kitartásodhoz! :) Nem csak vékony vagy, de izmos is... Bárcsak többen is rájönnének hogy el lehet érni az álomalakot de nem koplalással, hanem életmódváltással :)
2011. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen utolsó:)
2011. máj. 17. 06:06
 18/26 anonim válasza:

Szia!

Nagyon jó alakod van a képen, tényleg csini vagy. Ha már így felraktam a képet, kérdeznék egy konkrétat: mi volt az életmódváltásod lényege? Oké, gondolom sokat mozogtál, meg feltételezem kevesebbet ettél, de nagyvonalakban elmondanád a módszer lényegét? Rajtam még van kb 8 kg felesleg, amit jó lenne vhogy letornázni.

EGy 30 éves édesanya

Még egyszer grat!

2011. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

13:15

bocs: felraktad

2011. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
KOnkrétan beépítettem a mindennapjaimba a sportot!! Nagyon alulról kezdtem az építkezést.....futás+formáló dvd-kel kezdtem.De ez számomra nem hozta meg az igazi sikert.Aztán elkezdtem megismerkedni a súlyzók világával és rájöttem,hogy nem harap:))) Szóval futok+súlyzós edzés (itthonra beszereztem mindent ami kell) itt érsd.fekvenyomás,guggolás max.20kg-val stb.... Vagy futok és RR dvd. ez lenne a mozgás része. étkezés---cukor teljes kitelepítése az életemből!!! Valamint este nem eszek kenyeret,tésztát stb...túrót,kefírt ilyesmiket vacsorázok.Azóta is így élek:) Nem volt nehéz csak rengeteg türelem kell hozzá.Azóta is piszkálok mindenkit,hogy mondjuk a 90perces Réka tornák helyett súlyzózzon 30percet és majd meglátja a különbséget!! És természetesen inni én tleg csak mentes vizet és üres teákat iszok--semmi mást:)) Röviden ennyi,de mennem kell.Ha bármi kérdésed van privátban szívesen válaszolok:))
2011. máj. 18. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!