Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít soknak? Ha sokat...

Mi számít soknak? Ha sokat sportolsz az mit jelent? Heti hány órát és mit csinálsz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha igazán sportolok akkor mindennap 40 perc bicikli, 40 perc futás sétával egybekötve, 20 perc séta, 45 perc torna, pluisz ha a suliba van akkor 1 óra tesióra..


de ha ezt 3 napiog csinálom máris lemegy 1 kg.

2011. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én heti 5-6x 50 percet keményen aerobikozom. ezt nem csak kampányszerűen hanem mindig. nem tudom ez soknak számít e, nekem pont megfelel.
2011. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én heti 4-szer 1,5 óráig konditeremben vagyok, és heti egyszer-kétszer CD-ről kardiózok 50 percet.Ja és heti 3-szor reggel fél órát body combat-ozok.Meg nagyon ritkán elmegyek futni, de lehet, hogy nemsokára elkezdek rendszeresen futni.
2011. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én kb heti 5 órát sportolok, de van, hogy egy kicsit többet. Ez szerintem egyáltalán nem számít soknak, de bőven elégnek érzem:-)
2011. máj. 12. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Heti 3x 2óra foci, Heti 2x fél óra kocogás és 10perc lépcsőzés, heti 2x kutya sétáltatás és heti 3x ügye testnevelés óra.

Sajnos 1év alatt sem sikerült leküzdenem ilyen edzésterv mellett a maradék 3-5 kilóm pedig az étkezésem is jó mert napi 5x étkezek elosztva jó minőségűt :S

2011. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!