Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos tippeket szeretnék...

Hatásos tippeket szeretnék kérni, mert nagyonnagyon leszeretnék fogyni. Valaki valami jó ötlet? Bámilyen tipp jöhet!

Figyelt kérdés
170-171 centi vagyok és 82 kiló. Egyszerűen gyűlölöm a testem,utálok kövérnek lenni. Most elhatároztam,hogy lefogyok. Mindenképpen étrendváltoztatás az első. Mennyit fogyjak,hogy ideális legyen? És hogy? Mit egyek? Mennyit? Suliba milyen kaját vigyek,hogy ne éhezzek?
2009. márc. 7. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A centidhez és a magasságodhoz 70 kg-ig ideális a súlyod, de ez papírforma.

A lényeg: Sokszor keveset, vagyis 5X egyél egy nap.

Próbáld betartani a rendszert, nagyjából ugyanakkor étkezni minden nap.

Lassan egyél, rágj meg minden falatot.

Étkezés előtt igyál vizet, vagy meleg teát, tejet, hogy azzal is telítődjön a gyomrod.

Rengeteg gyümölcsöt, zöldséget egyél.

Cseréld le a fehér kenyeret, cukrot, lisztet, zsíros felvágottat, zsíros húst, édességet, Barna magvas kenyérre, édesítőre, teljes kiörlésű lisztre, sovány sonkára, csirkemellre, pulykamellre.

Az étkezések között ne teljen el 2,5-3 óránál több.

Kerüld a cukros, szénsavas üdítőket.

Ha édességet kívánsz, akkor egyél cukor nélküli cerbonát(norbi), vagy norbi túrórudit, vagy van a túró ice-nak is light változata.

Vigyázz a light-okkal, meg a cukorbetegeknek készült dolgokkal, mert sokszor annyi kalória van benne, mintha cukorból készült volna!

Hetente 3-4X mozgás 40-60 percet.

Fokozatosan emelve az időt és az intenzitást.

Ne hajtsd magad, idő kell az egészséges fogyáshoz!

Havi 4 kg a normális, annál többet ne fogyj!

Sok sikert!

2009. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kalkulátor szerint már 76 kiló is normális lenne.. :S

Köszi a hozzászólást.

2009. márc. 7. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 172 cm vagyok és 60 kg,elvileg azt mondják,hogy ez ideális,de sajnos nálam az ideális az 54 kg-ot jelent,mert amint több vagyok rögtön kipofásodok,tokám lesz és a plusz 6 kg megreked a derekamon. Hallgatom is a környezetem,hogy mennyit híztam:( Arról nem is beszélve,hogy a nyári nadrágaim nem jönnek rám. Szóval én most kezdek fogyózni. Ezzel csak azt akartam mondani,hogy ne nézd,hogy elvileg hány kilónak kellene lenned,hanem csak azt,hogy mikor érzed jól magad a bőrödben,mert barátnőm ugyanilyen magas mint én,de ő 60 kg, és egy deka felesleg sincs rajta,hanem erősebb a csontozata,meg szélesebb a csípője. Nálam ami bevált,hogy kétnaponta kardiozok konditerembe(30 perc futás és 30 perc step) ez mellett napi 40 perc fa hullahopp otthon,nagyon szép derekat csinál,mert megmozgatja a belső izmokat(de csak a fa használ,a műanyagnak semmi értelme). Étkezésnél reggelire egy piritós vagy kétszersült kis gépsonkával meg zöldséggel, ebédre csak salit vagy párolt zöldséget lehet enni csirkemellel, öntet nélkül. Vacsira meg szintén salit vagy almát,de csak este 18-ig. Sok szerencsét a fogyókúrához!
2009. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!