Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Najó elegem van. Most akkor...

Najó elegem van. Most akkor mégis mi a rákot csináljak?

Figyelt kérdés

februártól elkezdtem "fogyókúrázni"... naponta többször evés, de keveset, hizlaló dolgok kiiktatása, este 7 uitán nem evés, sok mozgás. eegen ezen az alapon, de bevallom nem igazán tudtam tartani. a napi többszöri evésből az ltt hogy szinte folyamatosan ettem, naponta bűnöztem, volt hogy nyolckor is ettem, és volt hét hogy mindennap voltam 30 percet futni, volt hogy két hétig nem voltam.. nem nagyon fogytam, max 2-3 kg-t, aztán egy külföldi út alkalmával félretettem a fogyókúrát, eléggé félretettem, a mérleg szerint híztam 2 kg-t, bár a testemen annyita nem látszik...

aztán ma hozzákezdtem a 90 naposnak, mondván május végéig csinálom, aztán csak leadom végre azt a 6-7 kg-t.. ma egész nap fórumokat stb. olvastam, "kiderült", hogy ez a diéta felettébb egészségtelen, és hogy visszaszedjük a leadott kilók kétszeresét. na mondom ha ez tényleg így van, mégse 100% hogy belekezdek.. de kiötlöttem egy új fogyókúrát.. a két féle fogyókúóra, vagyis az egészséges (amit fent leírtam, amit elkezdtem, de nem sikerült betartani), és a 90 napos vegyítése. vagyis. a 4 féle nap betartása, de nem olyan iszonyat keményen. vegyük példának a mát:

fehérje nap volt. mit kellett volna ennem ha nagyon szigorúan akarta volna betartani? délig gyümi, ebédre rántotta, vacsira feleannyi rántotta.

de mit ettem én? délig gyümölcs, ebédre rántotta 2 tojásból, rá reszelt sajt, paradicsom. uzsiztam is: egy natúr activia, egy szelet kéksajt. vacsora: (ez kicsit sok volt.. :s) egy szendvics (barnakenyér, vaj, sajt, uborka, főttojás), egy natúr joghurt, sajttál (sajnos zsíros sajtok, 6-7 féle, mindegyikből 3-4 kicsi szelet) két szelet barnakenyérrel, egy pohár tej.


tehát, mégsem koplaltam, nem CSAK fehérjét ettem (paradicsom, kenyér), de azért a fehérje mégis uralkodó arányban van.

így csinálnám minden nap..keményítőnapon krumpli, főzelékek (bab, borsó, ...), szénhidrát napon nem tömném magam tortákkal meg ilyen sz.arokkal, amit a leírás ír, hanem ennék szendvicset, hasonlókat, és ezen a napon bánöznék egyet, de akkor a többi napon nem... a gyümölcsnapot tartanám, mert heti egyszeri tisztítónap igazán nem árt..

amikor csak tudnék mennék futni..(eddig már voltam olyan 8szor kb.) illetve napi 20 perc rubint réka torna..


tehát az egészséges fogyókúra és a 90 napos diéta vegyítése..így csak sikerül május végére a 7 kg mínusz ugye ?? úgy hoyg nem hízom vissza, de amiután lefogytam, nem térnék vissza a hizlaló életmódomhoz...


2011. ápr. 21. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

MINDEN NAP NAGYOBB ARÁNYBAN KELL A FEHÉRJE! Nem csak 1 napon. Ez a titok nyitja..


És délutántól ne egyél szénhidrátot, csak fehérjét.

Reggelre gyümölcsöt hagyd el, akkor eheted a kenyeret.


De kb minden kérdésnél le van ez írva, de mind1...

2011. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szija :)


Háát szerintem is egészségtelen a 90napos,amit te kitaláltál az egy fokkal jobb,de még mindig nagyon hasonlít az eredeti diétához.A lényeg,hogy sportolj,és azt egyél amit épp kívánsz,vagy ami épp van otthon és diétás.

Nem tudom,ez nekem olyan lenne mint a börtön,fogyókúrázni szabadabban is lehet.De ez csak az én véleményem.

Lehet hogy ettől is fogynál,de én inkább a sima "átlag" fogyókúrát választanám.

Sok sikert !:)

2011. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kép? adataid?


este x óra után nem evést meg a 90 napost felejtsd el!


sport és nincs nassolás!

2011. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hat után ne egyél. 3 hét alatt lement rólam 5 kiló, úgy hogy teljesen mindegy volt hogy mit ettem, ne kínozd magad a hülye táblázatokkal meg stb, úgyis megszeged. Edd azt amit szeretsz, csak kevesebbet mint eddig. Persze sport se árt melette..
2011. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, nehogy egyél 18:01 perckor sem!! Az ki kell már hánynod! Akkor is, ha éjfélkor fekszel le :)))
2011. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok a fogyózásból nagy ügyet. 166 cm és 55 kg körül vagyok.

reggel: tejeskávé

Egy hete fogyózom és csak 10 órakor eszek:

1-2 zsemle

1-2 zöldhagyma

1-2 paradicsom

1 paprika

2 tükörtojás

kis kolbász, sonka, vagy ami otthon van.


délután joghurt és vagy tejeskávé (2-3dl tejjel)+egy alma


Este: fél óra futás.


Abszolút nem vagyok éhes!


Másnap reggelre azért már éhes vagyok. Ne tudom ez így mennyi kalória, kb. 900-1000-1100 kalória.


De nekem bejött.

Nem azt mondom hogy csináld ezt, de ha tényleg nem tudod betartani hogy ne egyél mindent össze, akkor inkább egyél délben vagy délelőtt bőségesen és a napvégén meg egy natúr joghurtot vagy egy bögre tejet.

26.L

2011. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát neked is baromi sok eszed van, kedves 26 (vagy 28, nem emlékszek már) éves lány :DD


Gratulálok:D


Remélem 100 kg-ra híztok majd.. Ennyi eszet, mint amennyi van itt egyeseknek...

2011. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!