Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, Már elegem van :S...

Szöszi1994 kérdése:

Segítség, Már elegem van :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok 176 cm magas és 58 kg. Méreteim: 86/61/91 cm . 50 kg-ra akarok lefogyni de már nagyon nem megy. 65 kg-ról kezdtem, kb. 1 évig csináltam, lefogytam 11 kg. De most visszajött 4 kg.

Most ezt a t*rbó diétát csinálom de ne tudom hogy hatásos lesz e. Mit kéne tornáznom csinálnom mellé hogy még sikeresebb legyen? Hogy szépen lejöjjön az a 8 kg. Akaraterő inden megvan de mégsem sikerül. Már sírhatnékom van ha ránézek magamra vagy ráállok a mérlegre. Mit csináljak?


Még mielőtt valaki elkezdené mondani hogy mekkora hülye vagyok, modell vagyok és ezért kell.


2011. okt. 13. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Válassz egy szakmát, ahol nemcsak a derekad centiméterei alapján értékelnek.
2011. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válassz valami értelmes szakmát. Ha kínszenvedés leadni azokat a kilókat,akkor ez nem neked való szakma.Vagy 30éves korodig sanyargatni akarod magad? Vannak olyan lányok akik normális étkezés mellett is csontsoványak,nekik való ez a szakma,de vannak olyanok akiknek egész nap egy almán kellene élni hogy ezt elérjék.
2011. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én mostanában szedtem fel... szép vékony voltam. csak nem tudom hogy miért jött most ez rám vissza. Sokáig tartottam az alakomat.
2011. okt. 13. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:

napi egy alma....


amúgy meg tényleg válasz normális szakmát

2011. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Azért, Drága, Aranyos Kérdező, mert kamasz vagy. 17 éves, most vastagodsz, most éred el azt a testalkatot, ami NŐvé tesz (vagyis alkalmassá a gyermekek kihordására és megszülésére). A csontjaid még rengeteget fejlődnek, így sanyargatni magad kb. felesleges.
2011. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értetem, h modellként mért kéne betegnek lenni. A magasságodhoz képest így is Túl! vékony vagy.
2011. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen, erre nehéz normális választ adni, mivel teljesen normális lenne a súlyod, normális is a magasságodhoz képest, de ugye modell vagy.Esetleg sport, biciklizés, futás? És kevesebb szénhidrát?
2011. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!