Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva!...

Teljesen ki vagyok akadva! Soseeem sikerül. Mivel vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok lefogyni. Egy dagadt disznó vagyok. De mindig feladom 2 hét után. Rögtön változást várok,és ha nem látom,akkor hisztizni kezdek,és azt mondom,hogy úgyis mindegy,és kajálni kezdek. Nem bírok tükörbe nézni,elsírom magam. Hogyan tudnék lefogyni?
2011. ápr. 19. 22:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem is a kilókkal van a gond,vagyis hát azzal is,de szerintem 100x többnek nézek,mint amennyi vagyok. 172 cm és 61 kg. Még leírni is szörnyű. Sosem voltam 56 kg-nál kevesebb,pedig annyira igyekeztem. Olyan 54 kg-re szeretnék lefogyni.
2011. ápr. 19. 23:36
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem semmi szükséged annyira lefogyni. max formáznod kéne magad. de úgyse hat meg téged, amit írok, szóval mindegy is.

a kérdésre válaszolva pedig: akaraterő kérdése, hogy betartod-e a diétád vagy sem (akármennyire idióta diéta is az).

2011. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jaj,drága,a bemutatkozó szövegedből tényleg azt hittem,hogy egy dagadt disznó vagy,pedig nem így van!! :) Pont úgy nem érzed magad jól a bőrödben,ahogy én sem(bár nálam lassan,de biztosan alakul),pedig se te,se én nem vagyunk disznók!!Én 162 cm vagyok,56 kg,és már 34 éves elmúltam!!Nagyon nehéz már ilyenkor fogyózni,iszonyat lassan mennek le a felszedett kilók!!Én sem érzem magam jól a bőrömben...bár mindenki cseszeget,hogy én gizda vagyok...persze,mert az éppen szült barátnőim ó 20 kg-val többek,nekünk meg elnézést kellene kérni,miért is érezzük magunkat 3-5 kg felesleggel szarul!!De...valóban nem a koplalás a megoldás!!A mi helyzetünkben egy 2-3 hetes gyors diéta elindítja lefelé azt a pár kilót,.amit le szeretnénk adni,de utána tényleg két dolog fontos!!Egészséges étkezés,és mozgás!!Én is utálok reggelizni,de néha kényszeríteni kell magunkat!!Ilyenkor nyugodtan ehetünk szénhidrátot,akár csokit is!!Délben(vagy ebédre,kettő,három óra felé) egy normális és relatív tápláló kaját,este meg valóban csak natúr husit,salátát,kefirt,joghurtot!! Napközben esetleg gyümölcsöt!!És igen,fel kell emelni a seggünket,és meg kell mozdulnunk!!Én december óta járók konditerembe,most kezdem csak érezni a hatását....már hatvanszor majdnem feladtam,aztán egyszer csak igényed lesz arra,hogy megmozdulj!!És akkor már nem a kilók,hanem az érzés miatt!!Csak össze kell szedni magad...te nem a gáz kategória vagy még,képzeld el,az uncsitesóm kb.veled egy magas,talán alacsonyabb is kicsit,és bőven száz fölött van,lehet,van 110 kg is!!Na ő gáz,nem te,csak neki meg nem mondom,mert hát mégis.... :(!!!Fel a fejjel ,hajrá,csináljuk együtt!!!És ne koplaljjjjjjjjj!!Annak semmi értelme sincsen!!
2011. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

sztem sem fogynod kellene, hanem formáznod magad

ha emeletes házban laksz közlekedj a lépcsőn, leginkább felfelé

reggel vagy este elmehetnél futni, ha van egy közelben lakó barátnőd kérd meg , hogy menjen veled, esetleg tesód , de ha nincs senki akkor fogj valami zenekészüléket és menj magadtól, először csak sétálj gyors tempóban , szép lassan majd mikor nem fulladsz ki tudod majd a futást is nyomni

vehetsz ugrálókötelet az tök poén

egy kislabdát a térdeid közé a nyomogasd combból, belső combit nagyon szépen formálja, ezt a kedvenc sorozatod közben is csinálhatod, eltereli a figyelmed

másfél literes vizes palackkal hajolj oldalra, ez a csípőn lévő feleslegre nagyon hatásos

én még a youtubeon szoktam keresni különböző edzéseket, 5 percesek kb, ebből könyvjelzőbe néhányat és mehet is, változatos, és tényleg vannak nagyon jók

röhögni fogsz, de én Bíró Icát imádom.


a kitartás a legfontosabb, és ne legyen bűntudatod, ha édességet eszel, mert utána úgyis tornázol

minden napra iktass be valamit, torna, séta, futás, torna, ugrálókötél, lépcsőzés...

előbb-utóbb a tested már kívánni fogja a mozgást

esetleg a bicajt is kapd elő


sok sikert! remélem siekrült beléd elég erőt vernünk!

2011. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2011. ápr. 20. 13:39
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok mint a kérdező: 166 cm és 54 kg vagyok. Mentem ruhát nézni és belenéztem a próbafülkék tükrébe... iszonyú dagadt vagyok főleg combra és mellre, mint egy töltött disznó nagy csöccsel, seggel és combokkal! Nekem is 50 kg lesz a súlyom nyárra:)

Amúgy futni szoktam az nagyon formál.

2011. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
nálam is ez a helyzet :)) de a reggelit azt légyszi ne hagyd ki!! láttam egy műsort a spektrumon, valami olyasmi volt a neve hogy a fogyás 10 titka, és bizonyított tény, hogy e reggeli kötelező! :) és szerintem tök jól nézhetsz ki :)) nincs veled semmi baj :) és tényleg rendesen egyél, mert meg fogsz állni a növésben! :))
2011. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egy
2011. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!