Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva!...

Teljesen ki vagyok akadva! Soseeem sikerül. Mivel vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok lefogyni. Egy dagadt disznó vagyok. De mindig feladom 2 hét után. Rögtön változást várok,és ha nem látom,akkor hisztizni kezdek,és azt mondom,hogy úgyis mindegy,és kajálni kezdek. Nem bírok tükörbe nézni,elsírom magam. Hogyan tudnék lefogyni?
2011. ápr. 19. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet ...
2011. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Neked előbb önbizalomra lenne szükséged, és arra, hogy minden körülmények között elfogadd magad. Legalábbis én ezt pszihológuskodom ki belőled. Úgy vélem, ha sikerülne megbékélni magaddal, soványan, kövéren, bajszosan, láb nélkül, szóval akárhogy, akkor nem azon siránkoznál, hogy miért vagy ilyen ronda, hanem nyomnád a guggolásokat meg a szobabicajt, mert jól éreznéd magad tőle. És télleg ha megtanulnád magad úgy tisztelni szeretni ahogy vagy, az már egy motiváció lenne, hogy jót tégy a testeddel. Vegyél pár új ruhát, szerezz egy pasit, fókuszálj a nálad rusnyább emberekre. Ezt tudom tanácsolni.
2011. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Imádok sportolni. Hetente 5-6x sportolok 1 órát,de sajnos nagyon sokat is eszem.:S
2011. ápr. 19. 22:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fogyókúrát próbáltál?

Nem túl drasztikus és nem igényel túl sok lemondást? Akkor szokott elviselhetetlenné válni egy fogyókúra, amikor az ember túl sok mindent von meg magától és besokall.

Isten a tanúm, nagyon elcsesztem a anyagcserémet a sok hülye fogyókúrával (2 hetes, south beach, 90 napos), aztán a szénhidrátcsökkentett diétával sokat fogytam és tartottam is 2007 óta, csak túl szigorúan. Rá kellett jönnöm, hogy az alapanyagcserémhez szükséges kalóriamennyiséget nem viszem be a szervezetembe, azért nem megy le több. Mire rájöttem és elkezdtem többet enni (csak egészséges dolgokat), és ismét beindult a fogyás, terhes lettem és nem folytathattam tovább...

Szerintem a kulcsszó az életmódváltás, hogy váljon szokássá, mindennapossá, hogy egészségesen élsz és hogy mozogsz. Ne mondj le sok mindenről, minőségi kajákat egyél és bűnözz nem hizlaló kajákkal (update, akár saját kezűleg készítve), sztem ezekkel nagyon jól lehet tartani.

Tarts ki!!!! Az eredményhez idő kell!

2011. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát úgy terveztem meg az eddigi étrendjeimet,hogy

reggeli : semmi

tízórai : 1 narancs

ebéd : saláta

tízórai : 1 natúr joghurt

vacsora : túró gyümivel.

De mindig van itthon süti meg csoki,szóval nehéz ellenállni. Egy átlagos napom pedig így néz ki:

reggeli : semmi

tízórai : gyümölcsjoghurt + snickers vagy twix

ebéd : fornetti

uzsonna : joghurt

vacsi : változó(ami éppen itthon van)

2011. ápr. 19. 22:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Az nem is lenne baj, ha eszel csokit, persze nem minden nap kellene. De hogy ilyen keveset egyél összességében...
2011. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal van a gond hogy ezek jelentéktelen kaják! Egy normális:

reggeli: virsli + barna kenyér ( esetleg torma )

tízórai: egy alma és egy körte

ebéd: barna rizs, hús, zöldségek

uzsonna: gyümölcsök

vacsora: kefír

Amiket te eszel semmit sem érnek. Nem laktat, nincs benne vitamin, egyáltalán minek eszed??? A csoki még elmegy heti kétszer, vagy akár mindennap, de akkor nagyon sokat sportolj mellé!

2011. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A reggelire semmit felejtsd el, reggel pont hogy nyugodtan ehetsz. Tízóraira, ill. uzsonnára személyszerint inkább valami gyümölcsöt vagy zöldséget ajánlanék, a saláta pedig ráér este valami fehér hússal, ebédre azért egyél valami táplálót... :)
2011. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
hány kiló és hány centi vagy? ha ennyit mozogsz és 2 hétig így bírsz koplalni, tuti nem vagy dagadt, csak beképzeled magadnak, ami már probléma.
2011. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Reggel nem vagyok éhes. Meg amúgyis éhgyomorra kell szednem orvosságot,és utána 1 óráig nem ehetek. Akkor meg már suliban vagyok. 1. óra előtt nem tudok enni,úgyhogy kibírom 10:20-ig.

Ebédre nem igazán tudom megoldani a csirkemellet,max. heti 2x. Ezért inkább salátát vagy sült zöldségeket szoktam vinni. De ha nincs időm elkészíteni,akkor tízórai mellé becsúszik egy Snickers vagy Twix. Tudom,hogy nem kéne.

Vacsira próbáltam már annyiszor túrót vagy joghurtot enni,de egyszerűen nem bírom. Megeszem 100 grammot,tele vagyok,minden oké,de eltelik fél óra és újra éhes vagyok.


De mindegy,belekezdek újra a fogyókúrába. Csak ezentúl kicsit másképp.Reggelit most is ki fogom hagyni,de tízóraim egy szendvics lesz(tk kenyér,zöldségek,pulykamellsonka),esetleg egy mandarin mellé. Ebédre heti 2x natúr csirkemell,heti 1x kirántott csirkemell(imádom,10 éve már a kedvenc kajám,tudom,hogy a rántás miatt nem éppen diétás,de erről nem vagyok hajlandó lemondani), heti 1x saláta és 1x sült zöldségek. Hétvégén pedig azt fogom enni,amit a család(tökfőzelék(tk liszttel sűrítve),spenótos tészta,natúr csirkemell, rakott krumpli,stb.). Uzsonnára a natúr joghurtot fogok enni almával. Vacsira pedig az ebéd másik felét.

Ez így jó lesz? Sikerülhet?

2011. ápr. 19. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!