Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de félek,...

Szeretnék fogyni, de félek, hogy a bőröm lógni fog, milyen mozgást ajánlotok, hogy ez ne következzen be?

Figyelt kérdés
160 cm/64 kg 18/L
2011. ápr. 10. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a mozgástól fog lógni a bőröd,hanem attól,ha koplalsz.

Fuss vagy biciklizz,mellette igyál sok vizet,és térj át szénhidrátszegény táplálkozásra.

2011. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Cardióval kezdj és vele egyszerre járj el konditerembe(tudom, hogy lány vagy, de konditeremben nem súlyokat kell emelgetned, hanem feszesíteni). Gyümölcsök közül a savanykásabb almát egyél (pl: banán helyett). A másik része pedig az, hogy nem kell siettetni a fogyást.

Remélem segítettem :)

Kleme 15/F

2011. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!