Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok valami tanácsot, hogy...

Adnátok valami tanácsot, hogy hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 164/57 kg. 3 hónapja 64,6 kg voltam, és elhatároztam, hogy egészségesen eszem és sportolok, így lefogyok. Ez az első hónapban sikerült, az utána lévő két hónapban viszont rosszul csináltam, kevesebbet ettem a kelleténél. Szerencsére észbekaptam, így van rá esély, hogy nem vágtam teljesen tönkre a szervezetem és még anorexiás sem lettem...viszont nagyon-nagyon szeretném helyrehozni a "helyrehozandó dolgokat" anélkül, hogy rohamosan visszahíznék.


Szerintetek ez lehetséges? Én arra gondoltam, hogy kalóriaszámlálás nélkül eszem, de teljesen egészséges és normális kajákat, bár néha-néha becsúszhat egy szelet pizza vagy egy fél tábla csoki, természetesen nem gyakorta. Így olyan életmódot folytatok, amelyet életem végéig tudnék, emellett viszont sokat sportolok (napi 2x 30-45 perc futás). Ez rendben lenne?


Kérlek, segítsetek! Tudom, hogy elrontottam, ezért nem szeretnék olyan válaszokat kapni, amelyekben engem szidtok. Köszönöm a segítséget!


2011. ápr. 9. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A megoldás helyes, de napi max 1x legyen futás és heti szinten 5-6 napot sportolj, minimum egy pihenőt iktass be, hogy a szervezeted regenerálódjon. Csak a futás nem jó, mert hosszabb távon árt a térdednek, néha bicózz helyette, kevésbé terhel. Esetleg úszás is jöhet, ha tudsz:)
2011. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!