Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ezzel az...

Mit gondoltok, ezzel az étrenddel sikerülne lefogynom?

Figyelt kérdés

Reggeli: fél liter joghurt+40g zabpehely+gyümölcs

Ebéd: hal vagy valamilyen más sovány hús+zöldség

Uzsonna: 1-2 pohár joghurt

Vacsora: 2-3 db főtt tojás+zöldség


Mindez kb. 1200 kcal-t tesz ki.


+ mozgás gyanánt minden nap fél óra Rubint Réka-féle tornára gondoltam.


15-20 kg-tól szeretnék megszabadulni kb. 5 hónap alatt.


19/nő/176cm/80kg.


2011. ápr. 8. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pedig esküszöm kevés annál egyszerűbb dolog van az életben, mint zsírt leadni... Csak szándékosan az ilyen-olyan kamu cuccokat gyártó cégek direkt bezavarnak!!! 1000% -ig biztos vagyok benne, hogy a femina és hasonló idióta oldalakat zsírégető és hájrázóöv gyártó cégek tartják fent! 10 napos diéta, meg almaecet diéta, és káposztadiéta... ezekről vannak ott cikkek... aki meg kipróbálja és 5-ször nem jön össze neki, utána azt hiszi, hogy benne van a hiba, és mekkora csoda kell ahhoz, hogy valaki lefogyjon.

Pedig nem... Csak jó helyen kell informálódni.

A bodybuilder.hu ilyen

2011. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És, hogy külön kihangsúlyoztad többek között a joghurtot, natúr, 0%-os joghurtra gondoltam, csak a kérdés kiírásánál elügyetlenkedtem...
2011. ápr. 8. 18:12
 13/18 anonim ***** válasza:

De oda meg benéznek és húúú gusztustalan bunkó,koxosok! én nem akarok úgy kinézni!-mintha ilyen egyszerű lenne!

elfelejtik hogy 1 140kilós testépítőnek alapjaiban ugyanolyan diétát kell csinálnia mint 1 60 kilós nőnek!

2011. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez is a tudatlanság... A kisportolt pasi az wow, a gyúrós meg fúúúúj. Mintha azt mondanám, hogy 2 diploma az igen, de 10 az fúj! :D

A testépítők ugyanazt csinálják, mint egy átlag hobbi sportoló, csak 100-szor koncentráltabban, 100-szor szigorúbban. Ennyi a különbség.


Kérdező! A 0%-os joghurtban az a szép, hogy 0% a zsír... Tudod ez olyan, mintha a gumicukorra írnám rá, hogy 0% zsír :) A joghurtban is a cukor a gáz, főleg ha gyümölcsös!!! Basszus ha gyümijoghurtból nyomsz fél litert reggel, az brutál! Tejtermékeket felejtsd el! Butítsd le az étrendedet friss és párolt zöldségekre, amik kalóriaszegények! Karfiol, cukkini, patisszon, paradicsom, paprika, stb. Gyümölcsök: alma, narancs, mandarin, nyáron görögdinnye. Reggel mehet zabpehely, de inkább 1 deci joghurtba dobd bele, és mellé még egyél csirkemell sonkát! Fehérjét zsírszegény túróból fedezd este, és fehér husiból napközben! Egyszerűen csináld, ne bonyolítsd túl a kajákat, mert napi 5-6 étkezést kell csinálni, és a tököd tele lesz ha állandóan baxakodni kell az elkészítéssel! Csak egyszerűen... azért eszel, hogy élj, nem azért élsz, hogy egyél :) Ez szükséglet, nem örömforrás... de tényleg.

2011. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen mégegyszer, igazodni fogok a leírtakhoz!
2011. ápr. 8. 18:33
 16/18 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2011. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tény és való, hogy sokan elítélik a testépítőket, pedig hihetetlen nagy akaraterejük és kitartásuk van.

Minden tudok az életükről, hiszen 2 évig egy testépítő legény barátnője voltam..., sajnos a testépítés volt az oka a kapcsolatunk végének is.

Egy hihetelten okos férfi, az SZTE-en tesi szakon végzett, most pesten tanul mester szakon gyógytestnevelést. Mellette személyi edző, és hihetetlen sikeres, kapkodnak érte az emberek, természetesen igencsak elkéri az árát. Főleg a nők imádják, gondolom nem kell elmondanom miért...:)

Eleinte imádtam, hogy mennyire elszánt, tetszett, hogy mennyire tudatos az étkezése, heti 5x járt kondizni, mellette úszott. Azért voltam elájulva, mert mikor összejöttünk 170 cm voltam, 77 kg, és tőlem ez nagyon távol állt. Sokat segített a fogyásban, de lassan kezdtem rájönni, hogy őt csak ezek a dolgok mozgatják...Bármit főztem, nem igazán ette, mivel neki az nem fért bele...Én úgy voltam, hogy azért sok mindent meg lehet enni, csak mértékkel, nekem ez vált be jobban, mert a diéta közben nem szevedtem. Mikor megismertem, akkor is nagyon izomos volt, de olyan definiáltan, azonban 2 év múlva már szinte sokkoló lett a teste, olyan nagy volt....de a legrosszabb, hogy ő nem látta elég jónak magát. Sajnos ez is olyan mint az anorexia, csak egy testépítő a tükörben még mindig kicsinek látja megát, pedig közben nagyon nem az.... Sajnos besokaltam, és mondtam nekem elég, mivel nem akarok örök második lenni. De azóta is nagyon tisztelem, becsülöm, mert nagyon jó ember.


Bocs, h nem a kérdéshez kapcsolódik, de ez most nagyon kijött belőlem.:)

2011. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12.17 Attól függetlenül, hogy megértem a döntésedet, azért egy gondolatot engedj megy.

Egy átlagembernek lehet, hogy gyors 10mp alatt lefutni a 100-at, vagy 220 centit átugrani. A sportoló viszont nem az átlaghoz méri magát. És amikor egy versenyen mindenki azt tudja amit te, akkor ott nüanszok döntenek, és számít az egy ezred másodperc, az egy centi, vagy a 10dkg zsír ami a hasadon maradt.

Egy sportoló mondatait, tetteit nem lehet átlagemberként értelmezni.

Sokaktól hallom ezt, hogy a testépítők kicsinek látják magukat, és ez olyan, mint az anorexia. Ez hülyeség. Amikor egy rövidtávfutó azt mondja a 9.89-es eredményére, hogy lassú, azt nem úgy érti, hogy nála mindenki gyorsabb, hanem, hogy egy versenyen nem lenne esélye vele. És ez így van rendjén... gondolj bele, ha az élsportolók hátradőlve nagyképűen úgy fognák fel az eredményeiket, hogy pfff az átlagemberek 100%-nál jobb vagyok! :D

Az átlagember nem ellenfél...

2011. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!