Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ezzel az...

Mit gondoltok, ezzel az étrenddel sikerülne lefogynom?

Figyelt kérdés

Reggeli: fél liter joghurt+40g zabpehely+gyümölcs

Ebéd: hal vagy valamilyen más sovány hús+zöldség

Uzsonna: 1-2 pohár joghurt

Vacsora: 2-3 db főtt tojás+zöldség


Mindez kb. 1200 kcal-t tesz ki.


+ mozgás gyanánt minden nap fél óra Rubint Réka-féle tornára gondoltam.


15-20 kg-tól szeretnék megszabadulni kb. 5 hónap alatt.


19/nő/176cm/80kg.


2011. ápr. 8. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A reggeli és az ebéd közé iktass be még valami gyümölcsöt, egy alma pl. jó lenne tízóraira :) Én egyébként kb. ilyen étrendet folytatok 3 hónapja, 7 kilót fogytam és mellette sportoltam, de nagyon aggódom, hogy elrontottam ezzel a kevés kalóriával...nem voltam éhes, és nem is nagyon számoltam a kalóriákat, de mindenhol azt látom, hogy ez nagyon kevés. Igazából csak azért írok ide, hogy lássam a további válaszokat, hátha nekem is segítség...

15/L

2011. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mark86 köztudottan egy idióta (nála csak én vagyok nagyobb) de amit belinkelt, az hasznodra válik, ha veszed a fáradtságot és elolvasod! Fél liter joghurt reggelire? Még ha natur... de fehérje tartalma alacsony, tejcukor, tejzsír... nem jó.... Este főtt tojás a sárgája miatt nem jó. Inkább zsírszegény túró. Uzsi is joghurt... Joghurtot felejtsd el!!! Több hús és zöldség kell, tejtermék nem, kivéve a sovány túrót!!!
2011. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!
2011. ápr. 8. 17:49
 5/18 anonim ***** válasza:
az vagyok! te meg egy...egy..egy,ki a f@szom vagy? :DD
2011. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én most éppen KIvagyok :) folyamatosan hisztiznek nekem a nyomik, hogy mekkora bunkó vagyok. Az nem számít, hogy csak jókat mondok nekik... Ezek tényleg azt érdemlik, hogy "jaj de ügyi vagy, húúú jól csinálod hajrá! És tudod mit? Még tekerj magadra folpackot, és ne egyél 6 után! Ja és az almaecet! Hát igen, az nagyon jó! Szép vagy, ügyi vagy, hajrá-hajrá!" És ennek örülnek, mint majom a farkának... elképesztő :D


A nők ilyenek... konditeremben is, néha kérdezi egy-két lány, hogy mit kéne, hogy kéne, szerintem hogy néz ki... néha mondom, hogy hát figy, picit kövér vagy, itt, meg ott kéne ez, meg az. 80% megsértődik... Aztán jön egy-két nyomorék aki teszi nekik a szépet, azokkal meg lefekszenek, a pasi meg nem ismeri fel a teremben :D


Na mindegy... kicsit elkalandoztam :D


A lényeg, hogy én vagyok a bunkó :D

2011. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdező nehogy megsértődj, Mark nekem írta, hogy "ki a f.szom vagy!" :D Amúgy szívesen, csináld csak, jó lesz ez!!!
2011. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

18.01-nél azt akartam írni, hogy a pasi MÁSNAP nem ismeri fel a teremben :)


Bocs kérdező, hogy szétoffolunk! :)

2011. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

azért hisztiznek mert ez a rovat,elvakult egészségkárósító tanácsokkal van tele és nem tudnak másképp tekinteni a dolgokra! gyere a sport mozgás-egyéb kategóriába! normális emberek közé! :))

ha itt azt mondod az étrendre hogy sz@r,akkor onnantól nem látják a mondanivalóját a dolgoknak,ha szépen benyögsz 1 kenyérdiétát attól meg boldogok!

2011. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom, két tanulás között erre most jókedvre derültem!:)
2011. ápr. 8. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!