Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan merítsek akaraterőt?

Hogyan merítsek akaraterőt?

Figyelt kérdés

Le akarok fogyni 8-10 kg-t,de sehogyse megy.Főleg mert rettentően édesszájú vagyok,és nincs elég akaraterőm.Persze jó lenne,ha vékonyabb lennék,fel tudnék venni másmilyen ruhákat,jobban tetszenék a pasiknak,bár így is tetszem,és mások is elfogadnak így,talán ezért nincs akkora erőm,pedig nekem ez így nem jó.

160cm/65kg


2011. ápr. 4. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:
A futás mint mozgás forma jó?Nekem a lábaimból,és a fenekemből kéne fogynom a legtöbbet,mert vastagok,tömzsik:(
2011. ápr. 4. 18:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem elég inspiráció, hogy csinos és egészséges legyél, akkor sehogyan.
2011. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Állítólag ha 2 hétig kibírod édesség nélkül utánna sokkal könnyebb lesz mert csökken a vágy, nekem leginkább a sikerélmény adott akaraterőt: leadtam pár kilót aztán úgymond vérszemet kaptam "csakazért is jobban igyekszem". Szép lassan lépésről lépésre sikerült az életmód váltás.
2011. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!